Televizyon

Kısmetse Olur’da şok! 3 yarışmacı için hapis istemi

Kanal D’nin ilgiyle izlenen yarışma programı Kısmetse Olur evinde şok bir gelişme yaşandı. Yarışmada gelin adaylarından Melis Buse Betkayan kendisini darp ettiği gerekçesiyle aynı evde yarışan üç yarışmacıyı şikayet etti. Yarışmacılar için Savcılık şüpheliler hakkında “kasten yaralama” iddiasıyla 8 aydan 2’şer yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

Melis Buse Betkayan Kısmetse Olur evinde yarıştığı 1 gelin adayı 2 damat adayı hakkında darp edildiğini iddia ederek suç duyurusunda bulundu. Betkayan’ın Küçükçekmece Savcılığı’na şikayeti üzerine Savcılık tarafından Buse Cansel Çördük, Muhammet Batuhan Cimilli ve Eser Çakmakçı (West) hakkında 8 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldığı bildirildi.

Kanal D’de hafta içi her gün yayınlanan Kısmetse Olur isimli evlilik yarışma programında gelin ve damat adayları arasında yaşananlar ekran başındakileri de şok etti.  Vatan’da yer alan habere göre; olayla ilgili soruşturmayı tamamlayan savcılığın  iddianamede, şikayetçi Betkayan’ın çekimlere götürdüğü kuzeni Beste Dinçer’in ifadesinde; diğer yarışmacı şüpheliler Buse Cansel Çördük, Muhammet Batuhan Cimilli ve Eser Çakmakçı ile aralarında tartışma yaşandığı ve daha sonra tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüştüğü iddiaları yer aldı. İlgili iddianamede kavga sırasında şüphelilerin, şikayetçileri darp ettikleri; alınan doktor raporuna göre, şikayetçilerin hayati tehlike geçirmeyecek ve basit tıbbi müdahale ile giderilebilecek şekilde yaralandıkları belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu