MagazinYerli Dizi

Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün Cesur ve Güzel setinde ilk kez nasıl görüntülendi?

İki oyuncuyu da seyirci çok özledi. Biri çok güzel, diğeri aşırı yakışıklı. Oyunculuklarına ise diyecek yok. Yeni sezonun bomba ikilisi olmaya aday Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’den bahsediyoruz. Ya da artık onları “Cesur ve Güzel” olarak mı anmalıyız? Bu ikili ilk kez yan yana görüntülendi.

Daha önceki yıllarda özellikle Arap halkının çok sevdiği bu ikili Arap ülkelerinde yayınlanan bir reklam filminde birlikte rol almış onun dışında bu ikiliyi aynı karede hiçbir prodüksiyonda görmemiştik. Show TV’nin yeni iddialı dizisi Cesur ve Güzel’de başrolleri paylaşacak olan Tatlıtuğ ve Büyüküstün ilk kez aynı karede çekim setinde yer aldı. Sosyal medyada en çok konuşulanlar da bu fotoğraf karesi oldu.

İşte o fotoğraf ve Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün bir arada

cesur-ve-guzel

Cesur ve Güzel İlk tanıtım haberimiz şöyleydi:

Show TV’nin izleyicisine bol aksiyon ve aşk vadeden yeni dizisi “Cesur Yürek”in ilk tanıtımı yayınlandı. Yapımcılığını Fark Film’in üstlendiği dizinin başrollerini; aksiyon dizilerinin yeni starı Onur Tuna, usta oyuncu Hüseyin Avni Danyal ve güzelliği kadar oyunculuğuyla da ses getiren Ruveyda Öksüz yer alıyor. Onur Tuna, en son TR’nin beğeni ile izlenen dizisi Filinta’da rol alıyordu.

CESUR YÜREK’İN YÖNETMENİ KUDRET SABANCI

Bölgesel sorunları ve uluslararası siyaset ve stratejileri de konu edinen “Cesur Yürek”in yönetmenliğini Kudret Sabancı yaparken, senaryosunu Cüneyt Aysan ve Ozan Aksungur kaleme alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu