Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer’e tehdit şoku

Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer Tatlıtuğ’un işlettikleri kafenin basılarak tehdit edildikleri haber veriliyor. Ünlü çifte tehditler savuran S. A. adlı şahsın polis tarafından gözaltına alındığı öğrenildi.Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Sabah gazetesinden Dilek Yaman’ın haberine göre, ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer Tatlıtuğ, Harbiye’de işlettikleri lüks kafede tehdit edildiler. İddiaya göre, geçtiğimiz aylarda sabah saatlerinde kafeye gelen biri, sinirli bir şekilde mekanın önünde bağırmaya başladı. Kafenin kapısını yumruklayarak içeri girmeye çalışan saldırgandan korunmak için kendilerini içeriyi kilitleyen kafe çalışanları durumu polise haber verdi.

KAPIYI YUMRUKLADI VE TEHDİT İFADELERİ KULLANDI

Saldırgan, “Başak buraya gelecek, o gelene kadar bir yere gitmeyeceğim. Şimdi gitsem de tekrar geleceğim” hakaret ve tehdit içerikli sözler sarf etti. Olay yerine gelen polis ekiplerince gözaltına alınan kişi, Harbiye Polis Merkezi Amirliği’ne götürüldü. Bu kişinin, 28 yaşındaki Sinan A. olduğu belirlendi.

İfadesine başvurulan genç; kapıyı yumruklamadığını, Başak Tatlıtuğ’un sevgilisiyle arkadaş olduklarını ve kafeye kendisini terk eden sevgilisinin arkadaşıyla konuşmak için kafeye gittiğini anlattı. Daha sonra durumdan haberdar olan Başak Tatlıtuğ ve Kıvanç Tatlıtuğ, bu kişiden şikayetçi oldu. Çiftin şikayeti üzerine savcılık tarafından soruşturma başlatıldı.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı