Yerli Dizi

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün adı aynı dizide geçiyor

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, iki yıl aradan sonra ekranlara nihayet dönüyor. En az bu haber kadar önemli olan gelişme ise Tatlıtuğ’un partneri ile ilgili. Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni partnerinin Tuba Büyüküstün olduğu haber veriliyor.

Hürriyet’in haberine göre ünlü ikili yeni dizide birlikte kamera karşısına geçecek.

Son olarak “Kurt Seyit ve Şura”da rol alan Kıvanç Tatlıtuğ, kendisini özlettiği hayranlarıyla buluşmak için gün sayıyor. İki yıl aradan sonra yeni bir diziyle ekrana dönecek ünlü oyuncunun partneri belli oldu. Tatlıtuğ, dizide ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün’le birlikte rol alacak.

Büyüküstün son olarak “Kara Para Aşk” dizisinde Engin Akyürek’e kamera karşısına geçmişti. Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizi, yeni sezonda ekrana gelecek. Tatlıtuğ’un partnerinin belli olmasının ardından yapım şirketi senaryo ve cast çalışmalarına da hız verdi.

Tuba Büyüküstün, en son Kara Para Aşk dizisiyle ekranlara gelmişti.

İkilinin adının aynı dizide geçmesi sosyal medyada da hareketlenmeye yol açtı. Haber, Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün hayranlarını heyecanlandırmaya yetti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu