Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ yeni reklam anlaşmasından servet kazanacak

Ünlü oyuncu  Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni anlaşmasının kazancı dudak uçuklattı.Birkaç haftadır üç buçuk aylık hamile eşi Başak Dizer ile birlikte Bodrum’da olan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, yeni bir reklam anlaşmasına imza attı.

2016 yılında Paris’te nikah masasına oturan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ (38) ile Başak Dizer’in (44) bebek beklediği iddia edilmişti.

Hakkında çıkan hamilelik haberleri hakkında ünlü stil danışmanı, “Evet, doğru. Çok heyecanlı ve mutluyuz” açıklamasını yapmıştı.

Heyecanını paylaşan Kıvaç Tatlıtuğ, “Çok mutlu olduk. Öncelikle bu güzel duygumuzu paylaşan herkese çok teşekkür ediyoruz. Çok güzel bir duygu, çok mutluyuz. Allah isteyen herkese nasip etsin.

Biz de daha yeniyiz bu süreçte. Önce sağlıklı olsun, sağlıklı gelsin. İsim daha düşünmedik, akışına bıraktık” ifadelerini kullanmıştı.

Birkaç haftadır üç buçuk aylık hamile eşi Başak Dizer ile birlikte Bodrum’da olan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, yeni bir reklam anlaşmasına imza attı.

Otomobil tutkusuyla bilinen oyuncunun bu hobisi dünyaca ünlü bir markanın dikkatini çekti.

Dijitalde reklam için otomobil firmasıyla anlaşan Tatlıtuğ, yakın zamanda kamera karşısına geçecek.

Hamilelik sürecini eşi Başak Hanım ile gözlerden uzak yaşamaya tercih eden Kıvanç Tatlıtuğ’un, otomobil firmasından kazanacağı ücret dudak uçuklattı.

Yakışıklı oyuncunun 8 milyon TL kazanacağı iddia edildi.

Öte yandan Tv8 ekranlarında yayınlanan ‘2. Sayfa’ programında Tatlıtuğ çiftinin bebeklerinin cinsiyetinin belli olduğu söylenmiş ve ikilinin erkek bebekleri olacağı öne sürülmüştü.

Torun haberiyle büyük bir mutluluk yaşayan Nurten Tatlıtuğ ise duygularını “Mutluluğumu kelimelere dökemiyorum. Çok mutluyum. Allah analı babalı büyütsün.

Çok mutlu oldum. Beklenen bir şeydi, güzel haberi verdikleri için ikisine de teşekkür ediyorum.” diyerek ifade etmişti.

Tatlıtuğ ” Mutluluk benim için üst düzeyde. Dünyaya bir canlı geliyor. Allah’ın bize bir hediyesi. Çok dua ettim. Dualarım karşılıksız kalmadı. Heyecandan konuşamıyorum” demişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu