Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ’dan hakimle çektirdiği fotoğrafla ilgili flaş açıklama

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un, ‘vergi usül kanununa muhalefet’ suçundan yargılandığı davanın hakimi ile fotoğraf çektirdiği iddiası sosyal medyada kelimenin tam anlamıyla olay oldu.  Fotoğrafın ortaya çıkmasının ardından Hakimler ve Savcılar Kurulu konuyla ilgili inceleme başlattığı haberleri geldi. Ünlü oyuncudan söz konusu fotoğrafla ilgili açıklama geldi.

Kıvanç Tatlıtuğ, hakimle çektirdiği fotoğrafla ilgili olarak sosyal medya Twitter hesabından, “Fotoğraftaki hakim, benim davama bakan hakim değildir. Kamuoyunu bilgilendirmek isterim.” açıklamasını yaptı.

Vergi usulüne muhalefet” suçundan 10 yıla kadar hapis istemiyle hakim karşısına çıkan Kıvanç Tatlıtuğ ile duruşma salonunda fotoğraf çektirdiği iddia edilen kadın hakim hakkında HSK tarafından inceleme başlatıldığı haber veriliyor.

Kıvanç Tatlıtuğ ise hakimin kendi davasına bakan hakim olmadığını açıkladı.

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, sahte fatura kullandığı iddiasıyla “vergi usül kanuna muhalefet” suçundan 10 yıla kadar hakim istemiyle geçtiğimiz perşembe günü Anadolu 13. Asliye Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıkmıştı. İddiaya göre, duruşma sonrasında Anadolu Adliyesi’nde görevli başka bir kadın hakim ünlü oyuncuyla fotoğraf çektirdi. Ardından çektirdiği fotoğrafı ‘Perşembe’nin sürprizi’ açıklamasıyla sosyal medyasında paylaştı. Sosyal medyada yayılan fotoğraf büyük tepki topladı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu