Dijital Platformlar

Kıvanç Tatlıtuğ’un yer aldığı Netflix dizisi Yakamoz S-245’in tanıtımı yayında

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin paylaştığı, Netflix’in Türk bilim kurgu dizisi Yakamoz’un fragmanı yayınlandı. Belçika yapımı post apokaliptik (kıyamet sonrası bilim kurgusu) dizisi Into The Night dünyasında geçen Yakamoz S-245, bir denizaltı araştırmacısının maceralarını konu alıyor.

Netflix, Nisan ayında yayınlanacak Türk yapımı bilim kurgu dizisi Yakamoz S-245’in fragmanını paylaştı.

Başrolde Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçi’nin yer aldığı Belçika yapımı post apokaliptik (kıyamet sonrası bilim kurgusu) dizisi Into The Night dünyasında geçen Yakamoz S-245, bir denizaltı araştırmacısının maceralarını konu alıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’un denizaltı ile yürütülen bir araştırmaya katılan deniz biyoloğu Arman’a hayat verdiği Yakamoz S-245 dizisinin senaryosu Jason George, Atasay Koç, Cansu Çoban ve Sami Berat Marçalı tarafından kaleme alınırken; sezonun tamamını Tolga Karaçelik yönetiyor. Jason George, Hakan Muhafız’ın senaryosunu da kaleme almıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu