Yerli Dizi

“Klavye Delikanlıları” Digitürk’ün ilk yerli dizisi olma yolunda

Digitürk ilk yerli dizisini çekmeye hazırlanıyor… İddialara göre Digitürk Show TV’de yayınlandıktan kısa bir süre sona erene Klavye Delikanlıları adlı diziye teklif sundu… Görüşmelerin sonucu olumlu olursa Klavye Delikanlıları adlı dizi Digitürk’ün ilk yerli dizisi olarak televizyon serüvenine devam edecek.

KLAVYE DELİKANLILARI TEKRAR EKRANA MI GELİYOR?

Kasım ayının sonlarına doğru yayından kaldırılan Klavye Delikanlıları için Digitürk harekete geçti. sonunda yayından kaldırılan “Klavye Delikanlıları” dizisinin yeniden başlaması gündemde… Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Klavye Delikanlıları yayınlandığı dönemde farklı hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çekmişti.

Başrollerinde Rasim Öztekin (Hiko Dayı) Vildan Atasever (Seyran), Ali Barkın (Bayram Eliaçık), Sinan Çalışkanoğlu (Veli), Cengiz Küçükayvaz (Kamil Eliaçık) yer aldığı dizide iki başarılı oyuncu ise daha önce başka dizilerle anlaştığı için yer alamayacak.

 

Uraz Kaygılaroğlu ve Kaan Yıldırım olmayacak

Başarılı iki genç oyuncu dizinin yeni çekimlerinde kadroda yer alamayacak. Kaan Yıldırım “İnsanlık Suçu”; Uraz Kaygılaroğlu ise “Masum Değiliz” diziler ile anlaşma yaptığı için yeni ekipte yer alamayacak.

Süreç Film’in patronu Ali Gündoğdu konuyla ilgili olarak görüşmelerin devam etiğini “Klavye Delikanlıları farklı diliyle kısa sürede kendi fenomenlerini yaratmıştı ama salı günü çok zor bir günde yayınlandığı için beklenen seyirci sayısına ulaşamamıştı. Şimdi Digiturk’ten diziyi yeniden yapmamız için teklif geldi. Görüşmelerimiz belli bir aşamaya geldi. Bu teklif benim için de bir onur kaynağı” sözleriyle ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu