Yerli Dizi

Koca Koca Yalanlar’da format değişikliğine gidiliyor

Kanal D’nin en çok izlenen dizi projesi olarak ekrana gelen ve başrollerini Hakan Yılmaz, Evrim Alasya, Tuğçe Karbacak’ın paylaştığı Koca Koca Yalanlar dizisinin hikayesine operasyon geliyor. Dizinin hikayesinin  aldatma teması üzerinden gitmesi kamuoyunda ve medyada eleştirilere neden olmuştu. Milliyet yazarı Sina Koloğlu, diziye beklenen neşterin vurulacağını yazdı.

KOCA KOCA YALANLAR ROMANTİK KOMEDİYE DÖNÜŞECEK

Milliyet yazarı, Kanal D’nin pazartesi akşamları ekrana gelen iddialı dizisinde beklenen değişikliği yazdı. Kanal D ile görüştüğünü söyleyen Koloğlu, dizinin formatının değişeceğini kaydetti.

İşte Koloğlu’nun bugünkü yazısından “‘Koca Koca Yalanlar’a operasyon var” başlıklı o bölüm:

Kanal D’de ekrana gelen ‘Koca Koca Yalanlar’, ev ahalisinin yeni sezon izlediği dizilerden biri… Gün pazartesi, alışkanlığın olduğu diziler var, ‘Çukur’ ve ‘Söz’ mesela… Proje, bunların arasında ilk zamanlardaki izlenme oranını yakalayamadı. Epey bir geriledi. Bu durumu iletince, pek bir hüzünlendi evdekiler. Ben de Kanal D’ye durumu sordum.

“Formatını değiştiriyoruz. Daha merak edilir, romantik komediye dönüşüyor. Kesik kesik skeç gibi olmayacak. Aradaki absürd montajları da yok edip, merak ettiren unsurlarla daha da dizi formatına girecek” dediler. Haydi bakalım. Gün değişikliği düşünülmüyor. Bu sezonun iyi dizilerinden… Konusu ve oyuncularıyla farklı bir proje… En büyük handikapı, film gibi, dizi rüzgarının da kırılgan olması. Kiloyla senaryo yazılacak bir durumu yok. Benzer bir başka örnek ‘Ufak Tefek Cinayetler’… İnce işlemesi olan projeler.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu