Gündem

Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığından çocuğuna pantolon alamadığı gerekçesiyle intihar ettiği söylenen İsmail Devrim açıklaması

Medyada yer alan ve sosyal medyada büyük yankı uyandıran İsmail Devrim’in intiharı haberiyle ilgili gelişme yaşandı. Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı, intihar sonucu hayatını kaybeden İsmail Devrim’le ilgili olarak bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada İsmail Devrim’in çocuğuna pantolon alamadığı için intihar ettiği şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığı ifade edildi.

İNTİHARIN NEDENİ PANTOLON DEĞİL

Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habip Korkmaz imzasıyla yapılan açıklamada intihar eden İsmail Devrim’in geçmişte trafik kazası geçirdiği için çalışamadığı gerekçesiyle bunalıma girdiğinin altı çizildi. İsmail Devrim’in borcunun bulunmadığı, kendi evinde yaşadığı kaydedilerek oğlunun okul pantolonunu alamaması gibi bir durumun söz konusu olmadığı dile getirildi.

İşte, Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığından İsmail devrim’le ilgili  yapılan o açıklama:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu