Dijital Platformlar

Youtube için çekilen “Kolej: Katil Kim?” dizisi ilk bölümüyle yayında

Biz Size Döneriz, Damat Takımı ve Hababam Sınıfı Yeniden filmleriyle tanınan genç yönetmen Doğa Can Anafarta’nın yeni projesi Kolej: Katil Kim? ilk bölümüyle Youtube’daki yerini aldı. Erdem Şanlı, Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı Albayram gibi sevilen isimlerin başrollerinde olduğu dizide hikayenin devamına seyirci geri dönüşleri karar verecek.

Kolej: Katil Kim? projesinin aynı zamanda senaristliğini de üstlenen Doğa Can Anafarta şimdilerde Tims&BProductions’ın Exxen platformu için hazırladığı Öğrenci Evi dizisini çekiyor. Aynı zamanda yeni Hababam Sınıfı serisinin ikinci filmi de seyirciyle buluşmak için gün sayıyor.

Dizinin kısaca konusu: Özel çocukların gittiği bir kolejde vahşi bir cinayet izlenir. Cinayetin birkaç şüphelisi vardır. Öğretmen ve öğrenciler katilin kim olduğunu çözmeye çalışırken kimsenin bilmediği kirli çamaşırlar da ortaya çıkacaktır.

Kolej: Katil Kim? dizisi YouTube’da ne kadar izlendi? Dizinin akıbeti merak konusu oldu

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu