YoutubeYerli Dizi

Kolej: Katil Kim? dizisi YouTube’da ne kadar izlendi? Dizinin akıbeti merak konusu oldu

YouTube’da yayınlanan Kolej: Katil Kim? dizisinin ilk bölümü 8 Şubat yayınlanmıştı. Dizinin YouTube’da nasıl bir ilgi göreceği ve nasıl bir  izlenme başarısı yakalanacağı merak ediliyordu. Dizi, yayınlandığı tarihten itibaren vasatın üzerinde bir ilgiyle karşılaştı. Görünen o ki Kolej: Katil Kim? dizisi YouTube aleminin yeterince dikkatini çekmeyi başardı. Peki dizinin ikinci bölümü ne zaman yayınlanacak? Dizi, macerasına yine YouTube’dan mı devam edecek yoksa modaya uyup dijital bir platform ile mi yoluna devam edecek?

KOLEJ: KATİL KİM? DİZİSİ ZORU BAŞARABİLECEK Mİ?

Başrollerinde Erdem Şanlı, Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı gibi isimlerin yer aldığı dizi 17 dakikalık ilk bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkmıştı.

Biz Size Döneriz, Damat Takımı ve Hababam Sınıfı Yeniden filmleriyle tanınan genç yönetmen Doğa Can Anafarta’nın yeni projesi Kolej: Katil Kim? medyada geniş bir tanıtım kampanyası yapılmadan kısa sürede yaklaşık 700 bin izlenme almayı başardı.

Dizinin bundan sonra yayın macerasına nasıl devam edeceği merak edilirken projenin akıbetini göreceği ilginin  belirleyeceği ileri sürülmüştü.

YOUTUBE’DA NASIL BİR ETKİLENİŞİM ALDI?

8 Şubat’ta YouTube’a yüklenen dizi yaklaşık 3 haftalık sürede an itibarıyla 677 bin görüntülenme rakamına ulaştı. 39 bin kişi diziyi beğenirken 1.3 bin kişi ise dislike (beğenmeme butonuna bastı) attı.

Dizinin ilk bölümüne ise 7.358 yorum yapıldı.

Dizinin yönetmenliğini yapan  Doğa Can Anafarta aynı zamanda dizinin senaryosunu da yazıyor. Görüntü yönetmenliğini İlkay Işık’ın yaptığı projenin sanat yönetmenliğini ise Gizem Şahin, Melih Taşkıran ve Metin Sönmezsoy üstleniyor.

Kolej: Katil Kim?’in oyuncu kadrosunda ise şu isimler bulunuyor:

Erdem Şanlı, Fırat Albayram, Ahmet Şenkaya, Nilsu Yılmaz, Cansu Öztekin, Melike Kutluer, Ali Aydın Erduran, Ceyda Kasabalı, Hazal Tüfekçi, Dilara Çakır.

DİJİTAL PLATFORMLARA TRANSFER OLABİLECEK Mİ?

Dizinin ikinci bölümünün ne zaman yayınlanacağı, hangi mecradan yayınlanacağı ile ilgili henüz bir açıklama yapılmazken ikinci bölümünün bir dijital mecradan yayınlanma ihtimali giderek ağırlık kazanıyor. Kolej: Katil Kim? dizisinin akıbeti önümüzdeki günlerde şekillenecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu