Yaşam

Kolonya Çeşitleri

Kolonya uzun senelerdir kullanılan Türk kültürünün en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Eski dönemlerde en çok tercih edilen kolonya çeşitleri limon ve tütün kolonyası olurken son dönemlerde farklı esanslar kullanılarak kolonyalar yapılıyor. Lavanta kolonyası her bireyin severek kullandığı ve kokusu itibarı ile kişiye dinginlik veren bir ürün oluyor. Gül kolonyası da son dönemlerde en popüler olan kolonya çeşitleri arasında yer alıyor. Bunların yanı sıra mandalina kolonyası, kiraz çiçeği kolonyası, yeşil çay kolonyası gibi pek çok çeşit kolonya piyasada kullanıcılarının beğenisine sunuluyor. Farklı pek çok firma kolonya üretimi gerçekleştiriyor. Kolonya içerisinde yer alan alkol oranı da değişiklik gösterebiliyor.

Kolonya Fiyatları

Kolonya birçok marka adı altında üretilmesi sebebi ile farklı fiyatlandırmalara tabii tutuluyor. Ayrıca kolonyalarda ürün miktarı da değişiklik gösterebiliyor. Çanta Boy küçük fısfıslı kolonyalar son dönemlerde oldukça sık tercih ediliyor. Ayrıca litrelik kolonyalar da satışa sunuluyor. Sizler de kolonya çeşitleri için https://www.kozmela.com/kolonya sitesini ziyaret ederek güvenle satın alabilirsiniz.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu