ManşetMedyabey TV

Komedyen Hayrettin Ferrari ile kız tavlamayı başarabildi mi?-izle

İlginç videolarla zaman zaman gündeme gelen komedyen Hayrettin’in son marifetlerinden biri de Ferrari marka otomobille kız tavlamaya çalışması oldu.

Son zamanlarda ABD caddelerinde boy  gösteren Hayrettin yabancı olduğu tahmin edilen genç ve güzel bir kızı tavlamaya çalıştı.

Videoda  Hayrettin, Ferrarinin yanına geldiklerinde kızdan olumlu tepkiler alıyor. Tam kız arabaya binecekken bir anda karar değiştiren Hayrettin, nazikçe dokunma lütfen deyip kapıyı kapatıyor. Kız ne olduğunu anlayamadan şaşkın bakışlar arasında Hayrettin şovunu yaparak tek başına oradan ayrılıyor.

Video her ne kadar bazı kadınların lükse bakış açısını ortaya çıkaran sosyal bir deney özelliği yansıtsa da yeni bir çalışma değil.  Geçmiş yıllarda aynı espri bu kez Lamborghini marka lüks otomobille yapılmıştı.

Kızla bazen Türkçe konuşan Hayrettin’in daha sonradan İngilizce konuşmalarına Türkçe dublaj mı yaptırdığı da anlaşılamadı.

İşte Hayrettin’in ilginç Ferrarili kız tavlama videosu ve de geçmiş yıllarda aynı çalışmanın yapılan videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=HzyAxDJ1QBs#action=share

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı