Yaşam

Konforlu Lazer Epilasyonun Adresi: Buz Lazer Epilason İstanbul’da

Günümüzde lazer epilasyon arayışlarında konfor ön plana çıkıyor. Lazer epilasyonda sonuçların etkili ve kalıcı olmasının yanında konforlu olması da önem kazanmış durumda. Buz Lazer tüm bu arayışlara yanıt verebilen gelişmiş bir lazer epilasyon yöntemi. İstanbul Lazer Epilasyon merkezleri arasında Buz Lazer merkezlerinin hızla arttığını gözlemledik. Lazer Epilasyon İstanbul merkezleri arasında en fazla yoğunluk hiç kuşkusuz Buz Lazer merkezlerinde.

Buz Lazer ağrısız ve son derece konforlu bir lazer epilasyon yöntemi. Haliyle diğer illerimizde olduğu gibi İstanbul’da da Buz Lazer çok tercih ediliyor.

Ağrısız Buz Lazer Konforu

Buz Lazer, lazer epilasyon ağrısına son vermek ve lazer epilasyonu konforlu bir hale getirmek için geliştirilmiş bir sistem.  Patentli SHR uygulama tekniği ve patentli Ice Teknoloji ile buz serinliğinde bir lazer epilasyon sunuyor. SHR uygulama tekniği ile kıl köklerine kademeli olarak ısı gönderiliyor. Geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde olduğu gibi tek tek lazer atışı yapılmıyor. Bunun yerine tedavi başlığı geniş bir alanda sürekli hareket ettiriliyor. Masaj yapar gibi hareket ettirilen tedavi başlığı ile kıl foliküllerini tahrip edecek ısı kademeli olarak iletiliyor. Bu kademeli ısıtma sayesinde yoğun ısı hissedilmiyor.

ICE Teknoloji ile cilt etkili bir şekilde -3 dereceye kadar soğutuluyor. Bu sayede hem cilt yüzeyi korunarak yan etki riskleri ortadan kalkıyor hem de ağrı hissedilmiyor. Ciltte lazer ısısı yerine buz gibi serinlik hissederek lazer epilasyon yaptırmak, uygulama konforunu arttırıyor. Bu gelişmiş özellikler ve patentli teknolojiler ile Buz Lazer günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi kabul ediliyor.

Buz Lazer ile Güvenli Lazer Epilasyon

Buz Lazer Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) onayına sahip güveni bir sistem. FDA onayı, bronz tenlere lazer epilasyonu da kapsıyor. Buz Lazer hakkında birçok klinik çalışma mevcut ve bu klinik çalışmalarla etkili ve güvenli olduğu kanıtlanmış durumda. Kademeli ısıtma yöntemi ve gelişmiş soğutma sistemi ile cilt yanığı, renk değişimi, leke riski olmadan lazer epilasyon imkanı sunuyor. Esmer ve bronz tenlerde yan etki riski olmadan lazer epilasyon yaptırmak elbette büyük avantaj sağlıyor. Bu yönüyle yaz aylarında da güvenli lazer epilasyonu mümkün kılıyor. Güneşlendikten 1 hafta sonra cilt renginin açılmasını beklemeden Buz Lazer yaptırmak mümkün oluyor.  Yüzdeki ince tüylerde aktivasyona neden olmadığı için yüz bölgesinde de güvenle uygulanıyor.

Buz Lazer ailesi Soprano Ice Platinum ve Soprano Titanium cihazlarından oluşuyor. Her iki cihaz da üç dalga boyuna sahip. Alexandrite, Diyot ve Nd.YAG dalga boylarını aynı sistemde birleştiren Buz Lazer, dünyanın ilk üç dalga boylu lazer epilasyon cihazı. Üç dalga boyunun sinerjik etkisi ile ince kıllarda da etkili sonuçlar alınıyor.

Tüm cilt tiplerinde güvenli ve tüm kıl tiplerinde etkili olan Buz Lazer ortalama 8 seans öneriliyor. Etkili ve kalıcı sonuçları, ağrısız ve yan etkisiz olması ile erkekler tarafından da tercih ediliyor. Yaptığımız araştırmada erkek lazer epilasyonunda en çok tercih edilen yöntemin Buz Lazer olduğunu gözlemledik. Sırt gibi geniş alanlarda ve derin yerleşimli kıllarda acısız olması ile yoğun ilgi görüyor. Yüzdeki kaş ortası, sakal üzeri gibi küçük alanlarda özel yüz ucundan yararlanılıyor. Bu uç, kulak içi ve burun içindeki istenmeyen tüylerin lazer epilasyonu için de kullanılıyor.

Eksiksiz bir lazer epilasyon için tüm detayların düşünüldüğü Buz Lazer, çok taklit edilen bir sistem. Buz Lazer’in başarısından yaralanmak isteyenler tarafından sahte Buz Lazer cihazlarının pazarlandığına şahit oluyoruz. www.buzlazer.com web sitesinde ülkemizin tüm illerindeki gerçek Buz Lazer merkezlerini bulmak mümkün.

Nişantaşı Lazer EpilasyonBakırköy Lazer Epilasyon

Tüm Buz Lazer klinikleri için web sitemizi ziyaret edip, yaşadığınız şehri seçerek size en yakın kliniğin iletişim bilgilerine ulaşıp, detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu