Dijital Platformlar

Kördüğüm gelecek bölümlerde neler olacak?

Başrollerinde Tina Dutta ve Rashami Desai’nin yer aldığı gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğümde önümüzdeki 3 bölümde neler yaşanacak? Bugün  İçça’ya yaptığı evlilik teklifinden istediği cevabı alamayan Vanş, sinir krizi geçirir. Bunun üzerine Vanş’ın ailesi oğlunun sakinleşmesi için İçça’yı arar.

Yarın Damini uyandığında İçça’yı göremez ve tedirgin olur. Her yerde İçça’yı arar. Bu esnada İçça yaşadığı olayları düşünür ve dua eder. Annesinin konuşmaları, Tapasya ile çocukken yaşadığı olaylar film şeridi gibi gözünün önünden geçer. Perşembe günü ise; kardeşinin evleneceği haberini alan Veer eve döner ve heyecan içindedir. Annesi olanları açıklamak ister ama Veer dinlemeden Vanş’ı arar. İşte Kördüğüm bugün ve gelecek bölüm özetleri…

VEER GERÇEĞİ ÖĞRENİR 74. Bölüm 19 Ekim Perşembe

İş seyahatinden dönen Veer, kardeşinin evleneceği haberini duyar duymaz kimseyi dinlemeden Vanş’ı tebrik etmek için arar. Annesi Veer’e gerçeği nasıl söyleyeceğini düşünür. Veer kardeşinin evleneceği kız ile tanışmak istediğini söyler. İçça’yı, Vanş’ın yanında gören Veer şok olur. Ancak Vanş’ın mutlu olduğunu gördüğünde sessizliğe gömülür. İçça için de durum farksız değildir. Sırf Tapasya’nın yuvası yıkılmasın diye Vanş ile evlenmeyi kabul ettiğini herkesten gizler. Onların geçmişinden haberi olmayan Vanş, iki yabancı gibi Veer ile İçça’yı tanıştırır. Veer, yaşadığı hayal kırıklığı ile İçça ve Vanş’ın yanından ayrılır. Yağmur altında İçça ile yaşadığı eski günleri düşünür.

İÇÇA KARARINI VERİR 73. Bölüm 18 Ekim Çarşamba

Damini ve Jogi’nin Vanş hakkında olumsuz karar vermesi İçça’yı ikilemde bırakır. Yalnız kalıp düşünmek isteyen İçça, kimseye haber vermeden evden çıkar ve herkesi korkutur. Uzun uzun düşünen İçça, Vanş ile evlenmeye karar verdiğini açıklar. İçça’nın kararlı duruşu karşısında kimse tepki veremez. Damini her ne kadar kızının böyle bir evlilik yapmasını istemese de sessiz kalmak zorunda kalır. Sürekli İçça’yı düşünen Vanş, İçça’yı arar telefonunun kapalı olduğunu anlayınca odasına kapanır. İçça’nın resmine bakıp hayaller kurar. İş gezisinde olan Veer’in yaşananlardan haberi yoktur.

İÇÇA ANNESİNİ VANŞ KONUSUNDA İKNA EDEBİLECEK Mİ? 72. Bölüm 17 Ekim Salı

Vanş, madde bağımlısı olduğu için İçça’nın evlilik teklifini kabul etmediğini düşünür ve eski haline döner. İçça, Vanş’ı o halde görünce çok üzülür ve onu sakinleştirir. Herkes karşı çıkarken Vanş ile evlenmek istediğini açıklar. Tapasya da İçça’nın Veer ile bir araya gelmesi için uğraşır. Ayrıca Veer’in kendisini sevmediğini ve onları ayırdığı için çok pişman olduğunu söyler. Tapasya’nın çevirdiği oyunun farkında olan tek kişi büyükannesidir ve torunun yaptıklarından dolayı çok mutludur. Damini, İçça’nın Vanş gibi madde bağımlısı biri ile evlenmesine izin vermez. Ancak İçça kendi mutluluğunu hiçe sayıp, Tapasya’nın yuvasının yıkılmaması için Vans ile evlenmek konusunda ısrarlıdır.

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:

Orijinal Adı: Uttaran

Yapım Yılı:2008-2015

Yönetmen:Nandita Mehra

Senaryo:Mitali

Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma

Dil:Hintçe

Ülke:Hindistan

Tür:Romantik- Drama

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu