Yerli Dizi

Kördüğümde bebek krizi nasıl çözülüyor?

Tina Dutta ve Rashami Desai’nin başrollerini paylaştığı Kördüğüm’de bugün İçça, tesadüfen bulduğu bebeğin, Tapasya’nın olduğunu bilmeden sahiplenir. Raghu ise polise gidip kayıp ihbarında bulunur.

TAPASYA’NIN BEBEĞİNE İÇÇA SAHİP ÇIKAR 169. Bölüm (22 Ocak 2018, Pazartesi)

İçça, Damini ile birlikte buldukları bebeğe annelik yapar. İkisinin de bebeğin annesinin Tapasya olduğundan haberi yoktur. Tapasya yaptığı hatayı anlar ve yataklara düşer. Raghu, her yerde çocuğunu aramaya başlar. Tapasya’nın bebeği de alıp evden gitmesinin ardından Jogi de Nani’ye hesap sormaya gider. İçça, otobüste bir adamla tanışır. İçça’nın kucağında bebeği gören adamın bir isteği vardır. Son günleri kalan babasının hep kendisinden bir torun beklediğini söyler ve İçça’dan yardım ister. İçça’nın kararı ne olacak?

Kördüğüm’de yarın neler yaşanacak? 

AVİNASH’IN GERÇEK AMACI NE? 170. Bölüm (23 Ocak 2018, Salı)

Tina Dutta ve Rashami Desai’nin başrollerini paylaştığı Kördüğüm’de yarın İçça annesi ile birlikte Avinash’ın evinde kalmaya başlar. Raghu ise tüm adamlarını çocuğunu bulması için görevlendirir. İçça, Avinash’ın istediği yardımı kabul eder. Babasının ölüm döşeğinde kendisinden bir torun beklediğine İçça’yı inandıran Avinash, Damini’ye güven vermez. Veer, içça’ya inanmadığı için çok pişmandır. Tapasya bebeğini bulması için Raghu’ya emirler yağdırır. Raghu, Tapasya’nın bebeği verdiği hırsıza kadar ulaşır. Ancak bebeğin İçça’da olduğunu öğrenemez. İçça, Avinash’ın anlatıklarına inansa da evde garip şeyler olduğunu hisseder. Damini, Avinash ve ailesine karşı dikkatli olmaları gerektiğini söyler.

Kördüğüm’de önceki günlerde neler yaşandı? 

TAPASYA BEBEĞİNİ BULABİLECEK Mİ? 168. Bölüm (21 Ocak 2018, Pazar)

Tapasya bebeğini alıp yetimhaneye götürür. Raghu’nun sevgisini ölçmek için tek başına ona gider. Veer’den beklediği ilgiyi bulamayan Tapasya, Raghu’ya gitmeye karar verir. Ancak küçük bir oyun çevirir. Bebeği öncesinde yetimhaneye bırakır ve sonrasında Raghu’nun yanına gider. İçça annesiyle birlikte eskiden yaşadıkları kasabaya gitmek için yola çıkar. Ancak yolda otobüsleri bozulur. Dışarda beklerken İçça, bir bebek sesi duyar ve ağlayan bebeği kucağına alır. Raghu, Tapasya’yı çok sevdiğini sadece bebek için onunla birlikte olmak istemediğine ikna eder. Ancak Tapasya, yetimhane görevlisi diye bebeğini teslim ettiği kişinin hırsız olduğundan habersizdir.

TAPASYA BEBEĞİNİ NEREYE GÖTÜRECEK? 167. Bölüm (20 Ocak 2018, Cumartesi)

Veer’in de kendisine inanmadığını gören İçça, evi terk etmiştir. Veer, Tapasya’ya inanmakla hata ettiğini düşünür. İçça, Tapasya’nın yalan söyledğine bir türlü kimseyi inandıramaz ve evden ayrılır. Tapasya, bebeği doğurduğundan beri Raghu’nun baskısıyla karşılaşır. Raghu, kendi çocuğunun başkasının yanında büyümesine izin vermeyeceğini söyler. Veer’in ise aklı İçça’dadır. İçça’yı görmek için yola çıkan Veer umduğunu bulamaz. Bebeğin kan grubunun kimseyle uyuşmaması Veer’i iyice şüpheye düşürür. Tapasya, yalanının ortaya çıkacağını anlayınca bebeğini de alıp evden evden gider.

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:

Orijinal Adı: Uttaran

Yapım Yılı:2008-2015

Yönetmen: Nandita Mehra

Senaryo: Mitali

Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra

Tür: Romantik

Ülke: Hindistan

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu