Dijital PlatformlarFragmanlarMedyabey TV

Kördüğüm’de bugün Lala İçca’ya zarar veriyor (özet ve fragman)

Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Jiyoti, Tapasya’nın İçça’dan uzaklaşması için büyükanne ile işbirliği yapar. Lala’nın daha güzel bir evde yaşaması için İçça’nın konaktan gitmesi gerekir. Jiyoti, kendi yeğeni Lala’nın konakta yaşamasını sağlamak için İçça ve Damini’yi göndermesi gerektiğinin farkındadır. Tapasya’nın İçça ile oynadığı gibi eğlenmesi için Lala’yı görevlendirir. Damini konağa tekrar dönmek istemese de Divya’dan aldığı borcu ödemek zorundadır.

Kördüğüm 7.Bölüm (13 Ağustos Pazar)

Bu yüzden İçça’ya durumu anlatır ve konaktaki hayatına başlarlar. İçça olmadan hiçbir şey yapmayı kabul etmeyen Tapasya, annesi ve büyükannesinin dikkatini çeker. Tapasya’nın İçça yerine Lala ile oynaması için Jiyoti baskı yapar. Lala’nın ise Tapasya umurunda değildir. Onun aklı Divya’nın makyaj malzemelerinde ve kıyafetlerindedir. Gizlice Divya’nın odasına giren Lala’yı makyaj yaparken gören İçça, onu Tapasya’ya söylemekle tehdit eder. İçça’ya yalan söyleyen Lala onu durdurmak isterken kolunu masaya çarpar ve kanatır.

Kördüğüm 9. bölüm (15 Ağustos Salı)

İÇÇA VE TAPASYA’NIN ARKADAŞLIĞI TEHLİKEYE GİRER… Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Jiyoti’ye yaptığı hatanın bedelini ödetmek isteyen Thakur, onu evden göndermekte karalıdır. Ancak büyükanne Jiyoti’yi kötü işlerinde kullandığı için evden kovulmasına engel olur.

Tapasya’nın dayak yemesinden sonra Thakur’un Jiyoti’ye sabrı kalmaz ve onu evden göndermek ister. Büyükannenin yardımı ile evde kalmayı başaran Jiyoti, Damini ve İçça’ya kötü davranmaya devam eder. İçça, eski mahallesindeki arkadaşlarını özler ve onları ziyarete gitmek ister. Tapasya da ısrar edince birlikte giderler. Kimseye haber vermeden evden çıkan kızlar herkesi telaşlandırır. Tapasya’yı yoksul insanların arasına götürdüğü için sinirlenen Divya, İçça’yı azarlar. Lali’yi evden gönderen Thakur, Tapasya’nın İçça ile olan arkadaşlığını da gözden geçirmeye karar verir.

Kördüğüm 6.Bölüm (12 Ağustos Cumartesi)

DAMİNİ VE İÇÇA KONAĞA DÖNECEK Mİ? Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Damini kendisi ile kızının aşağılanmasına daha fazla dayanamaz ve konaktan ayrılır. İçça ise eski arkadaşlarının yanında daha mutlu ve rahattır. Ancak Tapasya’nın bu gidişten haberi yoktur.

Divya’nın tavırlarına katlanamayan Damini, İçça ile eski mahallesine döner. Kukki’yi ayağı sakat haliyle bırakmaya gönlü elvermeyen İçça, annesine konağa dönmemelerini söyler. Tapasya ise İçça ve annesinin bir süreliğine evden ayrıldığını düşünür. Divya, Tapasya’nın hizmetçi kızına bu kadar bağlanmasına sinir olur. Damini konağa dönmek istemese de Kukki’nin babaannesi onu ikna etmek için uğraşır.

Kördüğüm 5.Bölüm ( 11 Ağustos Cuma)

DİVYA DAMİNİ VE İÇÇA’YA SAVAŞ AÇAR… Başrollerini Tina Dutta ve Rashami Desai’nin paylaştığı Kördüğüm’ün bu bölümünde İçça’nın arkadaşı Kukki’ye araba çarpar ve ayağının biri kesilir. Damini, anne ve babası olmayan Kukki’ye yardım etmek için uğraşır.

İçça’nın birlikte araba camlarını temizlediği arkadaşı Kukki’ye araba çarpar ve ayağı kesilir. İçça ve Damini kimsesi olmayan çocuğa yardım etmek için Divya’nın kapısını çalar. Ancak onun aşağılaması ile karşılaşırlar. Ameliyat olabilmesi için gerekli parayı toplamak Damini ve İçça’ya düşer. Bay Thakkur, Damini’nin para istediğini duyar ve gerekli parayı vermeyi kabul eder. Kocasının hizmetçi ve çocuğuna bu kadar yardım etmesine kızan Divya, onlara savaş açar. Tapasya ise İçça’nın yokluğunda gene bunalıma girer.

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ her gün 16:00’da Kanal 7’de…

Künye:

Orijinal Adı: Uttaran

Yapım Yılı:2008-2015

Yönetmen:Nandita Mehra

Senaryo:Mitali

Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma

Dil:Hintçe

Ülke:Hindistan

Tür:Romantik- Drama

https://www.youtube.com/watch?v=3q8Ozdmobj4

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu