Televizyon

Koronavirüs nedeniyle Kim Milyoner Olmak İster’de flaş değişim

Gündemi meşgul etmeye devam eden koronavirüs tehdidi nedeniyle birçok dizi seti dururken, TV kanalları da gereken önlemleri almaya formatlarda değişikliğe gitmeye çalışıyor. Birçok seyircili program seyircisiz olarak ya da daha az seyirciyle çekiliyor. ATV’de yayınlanan sevilen yarışma Kim Milyoner Olmak İster’de de format değişikliğine gidildi. Bir süre seyircisiz olarak çekimi devam edecek yarışmada jokerlerle ilgili de bir değişiklik oldu. Peki, Kim Milyoner Olmak İster’de değişen ne oldu?

SEYİRCİ JOKERİ YERİNE YENİ JOKER HAKKI

Sunuculuğunu ünlü oyuncu  Kenan İmirzalıoğlu’nun üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının formatı değişti. Koronavirüs nedeniyle konsept değişikliğine gidilen yarışma yeni konseptiyle yayınlanmaya devam edecek. Ancak normalde stüdyoda seyirci eşliğinde çekilen Kim Milyoner Olmak İster, virüs bitine kadar seyircisiz olarak çekilecek.

Öte yandan yarışmada bir değişiklik daha oldu. Bir süre boyunca seyircisiz olarak çekilecek Kim Milyoner Olmak İster’de seyirciye sorma jokeri de “uzmana soru sorma jokeri”ne dönüştü. Yani yarışmada bir süre yarışna kişi bu jokeri kullanırsa 1 dakikalık sürede soruyu uzman kişiye sorup, doğru cevabı almak için çabalayacak. Hal böyle olunca Kim Milyoner Olmak İster uzman kim olacak? her yerde aranmaya başladı.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER UZMAN KİM?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında uzmana soru sorma jokerindeki uzman kişi Arda Ayten olacak. Daha önce 12 sorunun tamamını bilip, 1 milyon TL’yi kazanan Arda Ayten uzman odasında oturacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu