Magazin

Koronavirüs ünlü oyuncu Deniz Uğur’un ailesinde can kaybına neden oldu

Ünlü oyuncu Deniz Uğur koronavirüsün ailesinde can kaybına neden olduğunu açıkladı. Deniz Uğur, sosyal medya hesabından dayısı Cem Bayer’in koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiği bilgisini paylaştı..

ÜZÜNTÜSÜNÜ PAYLAŞTI

Instagram hesabından duygusal bir paylaşım yapan ünlü oyuncu şu ifadelere yer verdi:

“Pandemi bu kez ailemizden can aldı… Çocukluğumun kahramanı… Kıymetlim… Dünyanın en güzel insanı… Benim canım dayım Cem Bayer bugün vefat etti… Maalesef yoğun bakımda, Covid 19 teşhisi konulduğu gün kaybettik kendisini… Uzaklarda olmak şu an çok ama çok acıtıyor… İznimiz olduğunda o muhteşem kişiliğine yakışır şekilde bütün saygımızla mezarı başında yâdetmek sözümüz… Hepimizin canı çok yanıyor… İleri yaşta ve koah hastası olan dayım izole bir yerde, kendi çiftlik evinde yaşıyordu… Lütfen ama lütfen, bir an bile akıllardan çıkmasın. En titiz şekilde önlem almak, kurallara harfiyen uymak bizim en önemli görevimiz şu an… Bu süreçten beraberce, sabırla, dikkatle, güçlü çıkmamızı diliyorum Allah’tan… ”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu