MagazinYoutube

Koronavirüse yakalanan Enes Batur’un karantina isyanı…

Filyasyon ekipleri koronavirüse yakalanan ünlü YouTuber Enes Batur Sungurtekin’i Beykoz’daki lüks villasında bulamayınca emniyet birimleri harekete geçtiği öne sürüldü. Enes Batur ile kız arkadaşı Sancaktepe’deki öğrenci yurduna yerleştirildiği ortaya çıktı. Enes Batur, iddiayı yalanladı ve karantina sürecinde evinde olduğunu açıkladı.

Habertürk’ten Emrah Doğru’nun haberine göre; Ünlü Youtuber Enes Batur Sungurtekin karantina kurallarını hiçe saydı.

Enes Batur’un koronavirüse yakalanmasına rağmen evinde izole olmadığı ortaya çıktı. Bu gelişme üzerine emniyet birimleri harekete geçti. Filyasyon ekipleri Sungurtekin’in Beykoz’daki lüks villasında denetleme yaptı. Ancak Enes Batur evinde bulunamadı.

YURDA YERLEŞTİRİLDİ

Enes Batur’un evinde olmadığı belirlenmesinin ardından Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Karantina kurallarını ihlal eden Enes Batur ve kız arkadaşı Sancaktepe’de bulunan İyi Maya Öğrenci Yurdu’na yerleştirildi.

Enes Batur’un 14 günlük karantina süresinin 8 gününü evde geçirdiği kalan 6 gününü de yurtta geçireceği öğrenildi.

ENES BATUR’DAN AÇIKLAMA

Batur, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada haberi yalanladı. Batur, karantina sürecinde evinden dışarıya adım atmadığını dile getirerek yemin etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Genç YouTuber’ın videosunda bitkin halleri kendini belli etti.

İşte, Enes Batur’un isyanı ve konuyla ilgili açıklaması:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu