Medya

KORSANCILARIN BAŞI CEM YILMAZ’LA BELADA!

cem-yilmaz-korsan

Destekten TR

Polisten 12 adrese Cem Yılmaz baskını
Cem Yılmaz gösterisinin korsanının çıkması üzerine polis 12 ayrı adrese baskın yaptı.

Destekten TR

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sinemalarda izleyiciyle buluşan “CM101MMXI Fundamentals” gösterisinin korsanının çıkmasından sonra twitter üzerinden isyan ederek “Sinemamızın geleceğini siz belirliyorsunuz” şeklinde mesajlar atmıştı. Yılmaz’ın avukatı da polise suç duyurusunda bulunarak filminin korsanla mücadelesi konusunda suç duyusunda bulunmuştu.

Destekten TR

12 AYRI ADRESE BASKIN
Yılmaz’ın ihbarını değerlendiren İstanbul Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri, Fatih ve Kadıköy’de 12 ayrı adrese eş zamanlı baskın gerçekleştirdi. Yapılan operasyonda 37 bin adet CD, VCD, DVD, 205 bin adet kartonet, 5 adet 8’li ve 12’li dublicatör, 2 adet cd üstü baskı makinesi, 8 adet hard diske el kondu. Korsancılarda yakalanan malzemelerin değerinin 1 milyon TL’yi bulduğu ifade ediliyor.

ORİJİNALİNDEN AYIRT EDİLEMİYOR
Korsancıların, bastıkları CD’lerin sahte olduğunun anlaşılmaması için üzerlerine orijinalmiş gibi cd üstü baskı makineleriyle filmin afişini bastıkları, sahte bandrol yapıştırdıkları tespit edildi. Korsancıların 7 liradan piyasaya sürdüğü bu cd’lerin orijinal olup olmadığını mahkeme ve bilirkişi heyetinin bile ayırt edemediği belirtiliyor. Yapılan baskınlar sonrası 11 kişi gözaltına alınarak mahkemeye sevk edildi.

Ensonhaber.com

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR