Televizyon

Kral TV’de yeni dönem…Kanalın Yayın yönetmeni Mehmet Akbay duyurdu

Türkiye’nin ilk video müzik kanalı Kral TV’de önemli bir değişiklik…Doğuş Yayın Grubu’na bağlı olarak yayın yapan kanal yeniden yapılanma sürecine giriyor. Kanaldaki değişim, 1 Mayıs 2018’den itibaren geçerli olacak. Yapılacak değişikliğe göre Kral televizyonları söz konusu tarihten itibaren tek bir çatı altında toplanacak. Kanal tek bir isim altında yayın hayatına devam edecek. Kral TV, Kral Pop ve Kral World artık  sadece “Kral” adı altında toplanacak…

HABERİ MEHMET AKBAY DUYURDU

Kanalla ilgili haberi Kral Grubu Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Akbay duyurdu. Akbay,  Instagram hesabından yaşanacak değişimi duyurdu.

İşte, Akbay’ın Kral TV’deki yeni yapılanma ile ilgili o duyurusu:

“Çeyrek asırdır Müziğin Kalbinde yer alan Kral, sektörden gelen talebe duyarsız kalmayarak gücünü tek bir çatı altında birleştiriyor.

Kral televizyon kanalları 1 Mayıs itibariyle her tarzın en iyilerini ve en popülerlerini tek bir kanalda HD kalitesinde sunmaya devam edecek.

Radyoları, televizyonu ve digital platformuyla müziğin Kalbi 25 yıldır olduğu gibi bundan sonra daha da güçlü şekilde Kral’la atmaya devam edecek.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu