MagazinManşet

Kristanna Loken dişleri için İstanbul’da servet ödedi

Mankenlikten oyunculuğa adım atan dünyaca ünlü isim Kristanna Loken, İstanbul’daydı. Loken’in ülkemize gelmesinin oldukça farklı bir sebebi vardı. Loken, dişlerini yaptırmak için İstanbul’daydı. Loken dişleri için bir servet ödeyerek ülkesine döndü.

Ünlü yıldız Kristanna Loken, Hollanda’dan birlikte geldiği Dr. İlker Aslan’ı bir an olsun yanından ayrılmadı. Dişlerine dolgu yaptıran Loken, iki gün süren tedavisine tam 400 bin dolar harcadığı haber veriliyor.

Dünyadaki Türk doktorlarının başarısına dikkat çeken ünlü yıldız Kristanna Loken, “Yurt dışındaki doktorlar Türk doktorlar kadar iyi değil. Bunu benim gibi diğer yabancı oyuncular da çok iyi biliyor. Bir çok Hollywood yıldızının doktoru Türk” açıklamasını yaptı.

Diş tedavisi konusunda fobisi olduğu öğrenilen güzel yıldızın, dişlerine harcadığı para adeta dudak uçuklattı. “Terminatör 3” filminden kazandığı parayı da yine sağlığına harcayan Kristanna Loken’in güzelliği ve bakımı için ne kadar bonkör olduğunu göstermiş oldu.

Kristanna Sommer Loken, Norveç asıllı ABD’li film oyuncusu ve manken. Babası yazar Merlin Chris Loken, annesi Rande Porath ise gençliğinde mankenlik yapıyordu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu