Dijital Platformlar

KRK tehdidi devam ediyor Yalancı Bahar 116. bölüm özeti

Kanal 7’nin sevilen dizisi Yalancı Bahar’da 116. bölümde Madhubala geliştirdiği bir yöntem sayesinde KRK ile RK arasındaki ilişkiyi çözer. RK’nın basın mensuplarına yaptığı açıklamaları dinleyen Bhujang nasıl bir plan yapar? Madhubala’nın dikkati olayların seyrini değiştirecek mi, İşte Yalancı Bahar 116. bölüm özeti…

Yalancı Bahar 116. Bölüm

KRK ile tanışan Bhatia, onun RK ile arasındaki benzerliğe çok şaşırmıştır. Evdekiler KRK’nın yeniden RK gibi davranarak aralarına karışmasından endişe duymaktadır. Bhujang’ın baskılarına dayanamayan KRK yeniden Madhubala’nın karşısına çıkar. Ancak Madhubala’nın RK ve KRK arasındaki ayrımı yapabilmek için geliştirdiği bir formül vardır ve bu sayede onun, RK olmadığını kolaylıkla anlar.

KRK hakkındaki gelişmelerden rahatsızlık duyan RK bir basın toplantısı düzenleyerek ona ailesinden uzak durması için istediği ödemeyi yapmaya razı olduğunu söyler. Bunun üzerine Bhujang, KRK’dan onu arayarak teklifini kabul ettiğini ve tarif edeceği yere gelmesini istediğini söyler. Bunun üzerine RK tek başına evden çıkmıştır ancak Madhubala’nın içi rahat değildir. Yanına polisleri de alan Madhubala, RK onu büyük bir tehlikeden kurtarır. Bhujang Kewal’ı kurtarmak için avukat ayarlar ve onu kurtarır.

Yalancı Bahar Künye
Yönetmen: Amit Malik, Prasad Gavandi
Oyuncular: Vivian Dsena, Drashti Dhami, Avinesh Rekhi, Pallavi Purohit, Bhupinder Singh, Rakhee,
Yapım Yılı: 28 Mayıs 2012 – 9 Ağustos 2014
Senaryo: Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Madhubala Ek Ishq Ek Junoon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu