Medya

KRT Ana Haber’de bayrak değişimi…Zafer Arapkirli’nin yerine kim geldi?

KRT'de ana haberleri artık Seçil Özer sunacak. Koltuğu devreden Zafer Arapkirli'nin düşük reytingler nedeniyle ana haberden alındığı iddia ediliyor. Son aylarda KRT Ana Haber; Habertürk, Halktv, Tele1, CNNTürk ve NTV'nin de yer aldığı listede son sıralarda yer almıştı.

Bir süredir KRT TV’nin Ana Haber Bülteni’ni sunan gazeteci Zafer Arapkirli, koltuğu yeni bir isme devrediyor… Kanalın akşam haberlerini eylül ayından itibaren Seçil Özer sunacak.

Arapkirli ise KRT’nin sabah kuşağında ekrana gelen “Medyaterapi” programını sunmaya devam edecek.

Arapkirli’nin yerine Seçil Özer’in getirilmesi ise kulislerde Arapkirli kızağa çekildi olarak konuşuluyor. Zira Arapkirli’nin sunduğu Ana Haber kuşağının izlenme oranlarında düşüş olduğu biliniyor. Hatta son zamanlarda Habertürk, Halktv, Tele1, CNNTürk ve NTV’nin de yer aldığı listede KRT Ana Haberleri son sıralarda yer aldı.

Zafer Arapkirli kanalda yapılan değişikliği sosyal medya hesabından duyurdu. Arapkirli bundan böyle sabah programında olacağını dile getirdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu