Medya

Kübra Par, Doğu Perinçek’e sorduğu sorularla ekranda değil Twitter’da fenomen oldu!(video)

Gazeteci Kübra Par’ın Habertürk TV’deki macerası başladı. Habertürk TV’de yayınlanan Açık ve Net programını sunan Par’ın son konuğu Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’ti. Kübra Par, Doğu Perinçek’in gözünün içine baka baka sorduğu zorlu sorular sosyal medyada adeta olay oldu. Programın o bölümünün videosu paylaşım rekoru kırdı.

KÜBRA PAR’DAN PERİNÇEK’E TERLETEN SORULAR

Kübra Par’ın Perinçek’e yönelttiği “Putin, Türkiye ile arasını düzeltmek istiyorsa neden en az oy alan partilerden birinin liderini aracı kılsın?” sorusunun ardından yönelttiği “Vatan Partisi’nin gücünün kaynağı nerede; o gücün karşılığı halkta yoksa Vatan Partisi’nin gücü nereden çıkıyor?” sorularıyla neye uğradığını şaşıran Doğu Perinçek’in Par’ın zorlu sorularına cevap verirken yaşadığı şaşkınlık adeta yüzünden okunuyordu.

“..BAĞIŞLAYIN AMA!…”

Kübra Par’ın hızını alamayıp sorduğu “Bağışlayın ama Doğu Bey, kendinizi kandırıyor olabilir misiniz?” şeklinde soru sosyal medyanın adeta diline dolandı. Pek çok kullanıcı bu soruyu yineledi.

Yaklaşık bir ay önce Habertürk’teki programına başlayan Kübra Par Doğu Perinçek’e sorduğu bu ilginç sorularla kendisinin ve de yeni başlayan programının reklamını yaptı.Kübra Par ismi sosyal medyada adeta yeniden keşfedildi. Sosyal medya Twitter’da yapılan yorumlarda Kübra Par’ın yaptığı programın adına yakışır sorular sorduğu dile getirildi.

İşte gazeteci Kübra Par’ın Doğu Perinçek’i zor durumda bırakan o ilginç soruları ve stüdyoda yaşananlar:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu