Yerli Dizi

JALE ŞEN / KÜÇÜK AĞA YETENEK SİZSİNİZ’DEN SONRA KAÇAK’I DA GÖLGEDE BIRAKTI

Başladığı haftadan beri yazıyoruz Erler Film işi çözmüş diye. Alavere dalavereydi, entrikaydı, kimin eli kimin cebinde halleriydi derken en sonunda bizlerin bunları izlerken kafayı yediğimizi anlayıp biraz gözlemle ne yapılması gerektiğini bulmuş. Zaten yapımcısının da kendisi olduğu çok izlenen Arka Sokaklar’ın senaristi Ahmet Yurdakul’la masaya oturmuş ve Küçük Ağa’yı yaratmış.

Küçük Ağa’ya ihtiyacımız varmış resmen bizim. Biri gelse de bizi şu can sıkıcı halden kurtarsa demişiz. Öyle Bir Geçer Zaman Ki’den küçük Osman’ı seven izleyicinin de Küçük Ağa’ya aşık olmaması olanaksız hale getirilmiş. Şimdi dizi başlayacağı saatlerde aile fertlerinin birbirine ”Küçük Osman başlıyor aç aç televizyonu” dediğinde herkes aslında Küçük Ağa’nın saatinin geldiğini anlıyor.

Bu işin eğitimini almış, yıllardır bu işin içinde olan pek çok büyüğünden yukarı seviyelerde oyunculuk yeteneği olduğunu rahatlıkla söyleyebileceğim Emir Berke Zincidi tozu dumana katmaya devam ediyor. İlk hafta reytinglerde en üst sıraya oturmuşken, geçen hafta Yetenek Sizsiniz’i de ezerek yine en üste tırmandı. Bu hafta da ATV bir hamle yaparak Küçük Ağa’nın karşısına,

Kaçak’ın yerine Hükümet Kadın’ı koydu!

ATV bu hamleyi yaparak ilk sinyali de vermiş oldu. ”Kaçak iyi gitmiyor, e karşısında da adı Küçük yaptığı iş büyük bir Ağa var, bu hafta reyting yükseltmek lazım geldi, biz de Kaçak’ı erteledik, yerine Hükümet Kadını koyduk.” Yapılanın alt metni bu.

Kaçak’ın akıbeti de belli oldu yani, yakın zamanda günü ve yayın saati değişir, sonra da uygun adrese postalanır.

Peki bu akşam Hükümet Kadını ve Küçük Ağa hattında Kanal D ile ATV arasındaki çekişme nasıl sonuçlanır? Hükümet Kadın televizyonda 2. kez gösteriliyor. İzleyici zaten bu filmi daha önce izledi. Bu akşam Küçük Ağa’nın seyircisi Hükümet Kadını’na kaçmaz, ancak genelde dizi izlemeyen kesim ATV’yi ziyaret edecektir. Yani Küçük Ağa yine bu akşamın 1.si olacaktır!

JALE ŞEN / MEDYABEY

http://jeansmisin.com

https://twitter.com/bittereniyisi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu