Televizyon

KUKLA TİPLER SHOW TV’DE BAŞLIYOR

Yapımcılığını On1 Sanat’ın üstlendiği Kukla Tipler haber; Türkiye’nin en karizmatik enkırmeni Ferruh Kalender yönetiminde hoyrat, bir o kadar da umarsız en çok da apansız ve inanılmaz fütursuz haberlere, Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün Show TV ekranlarında imza atacak!

Tamamen kuklalardan oluşmasına rağmen ‘Biz kimsenin kuklası değiliz’ sloganıyla kukla olmadıklarını iddia eden Kukla Tipler’de her haber olay, her an flaş, her gelişme son dakika, her durum şok haber. Gündemde olan olmayan tüm haberlere derinlemesine dalabilme kabiliyetinin yanı sıra, ortada haber yokken bile haber çıkarabilme yeteneğine de sahipler.

Kukla Tipler’in Show TV ekranlarındaki ilk yayınında; Ferruh Kalender’i bir dizi aksilik beklerken, muhabirlerden Rıfkı Zıpkın Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili çok önemli bir gelişmeyi canlı yayında aktaracak. Bir diğer haberde ise, muhabir Taki Bettin 20 yıldır hiç gol yemeyen kaleci ile başarısının sırrını konuşacak.

Hepsi ve çok daha azı hafta içi her gün Show TV ekranlarında olacak. Programın yayın saati 18.15..

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu