Kültür-Sanat

Kültür-sanat dünyasının ünlü isimleri yeni dergi İstasyon’da yazacak

İstasyon dergisi; “kültür-sanat ve edebiyatla buluşma durağı” sloganıyla yayın hayatına başlıyor. Maltepe Belediyesi’nin organizasyonda çıkacak olan derginin yazar kadrosunda ise edebiyat sanat dünyasının çok önemli isimleri yer alıyor.

Ülkemizin aydınlık yüzlerini, kültür ve sanatımızın önemli isimlerini bir araya getiren ”İSTASYON” dergisinin ilk sayısında, yazılarıyla Zülfü Livaneli, Ahmet Telli, Ahmet Ümit, Nebil Özgentürk, Adnan Özyalçıner, Şükrü Erbaş, Akgün Akova, Ataol Behramoğlu, Ayşe Kulin, Ali Kılıç, İlber Ortaylı, Barış İnce, Kerem Fırtına, Sunay Akın, Nasuh Mahruki, Ulaş Geroğlu, İzzet Çapa, Zeynep İspir, Melda Davran, Menderes Samancılar, Mustafa Erdoğan, Dilek Neşe Açıker, Derya Erkenci, Halil Ergün, Ayşen Şahin, Kenan Başaran, Serhan Asker, Deniz Özen ve Kubilay Erdelikara yer alıyor.

İlk sayısının kapağında “Cumhuriyet Uzun Bir Yolculuktur” diyen ”İSTASYON” dergisi her ay ücretsiz olarak dağıtım noktalarında ve www.istasyondergi.com adresinde yazılı ve sesli olarak okurlarıyla buluşacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı, televizyon ve dijital platformları odağına alan bir mecradır. Sitemizde ayrıca TV program ve dizi haberlerine, popüler teknoloji ve oyun haberleri içeriklerine de yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu