Televizyon

Kuralı duyunca şok geçirdiler… Hergün İşte Benim Stilim’de bir isim elenecek

TV8’de yayınlanan İşte Benim Stilim’de şok gelişme…Ünlülerin yarıştığı sezon erken bitecek. İşte Benim Stilim yarışmasının geçtiğimiz cuma günü ekrana gelen ele gecesinde haberi yarışmanın sunucusu Öykü  Serter duyurdu.

Buna göre bu hafta pazartesi gününden itibaren her gün üzgün surat alan yarışmacı yarışmadan elenecek. Böylece hafta sonuna kadar yarışmadan beş isim daha elenmiş olacak. Kalan 5 yarışmacı ise finalist olarak yollarına devam edip büyük ödül için yarışacaklar.

Öykü Serter’in son durumu yarışmacılarla paylaşmasından sonra stüdyoda adeta büyük bir şaşkınlık yaşandı. Yarışmacılar neye uğradığını anlayamadılar. Tabii bu haber İşte Benim Stilim yarışmasının onlar açısından daha da heyecan verici bir noktaya gelmiş olduğunun da bir göstergesiydi.

5 Şubat’ta büyük final ekrana gelecek. Büyük ödül ise 100 bin lira olacak.

İşte yeni kuralları duyunca büyük bir şok yaşayan ünlü yarışmacılar:

29 Ocak cuma akşamı ekrana gelen İşte Benim Stilim eleme gecesinde  eleme potasına giren Elif Ece Uzun, Hatice ve Sevil Uyar kostüm partisi konseptinde performanslarını sergiledikten sonra önce arkadaşlarının sonrada jürinin karşısına çıktı. Yarışmaya veda eden isimler yarışmanın başında Elif Ece Uzun oldu. Gecenin sonunda da Hatice elendi.

İşte o ilk eleme anı:

Eleme gecesinin en dikkati çeken podyum performansını sergileyen isim ise Gizem Özdilli oldu. Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem karakterini oynayan Meryem Uzerli’nin taklidini yapan Özdilli’nin şovu dikkat çekti:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu