Dijital Platformlar

Ekranların yeni gençlik dizisi: Tatlı İntikam

Bu akşam Kanal D ekranlarında yeni bir gençlik dizisi başlıyor. Tatlı İntikam, Tankut ve Pelin arasındaki git gelleri, çekişmeleri anlatan bir hikaye. Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin), Furkan Andıç (Sinan) gibi genç oyuncuların yer aldığı yeni Kanal D dizisi daha ilk bölümü yayınlanmadan fragmanlarıyla da beğenildi. Tatlı İntikam, çirkin erkeğin beyaz kuğuya dönüştüğü ve kasıntı kızın peşine pervane olduğu bir aşk komedisi.

Tankut ile Pelin’in sıradışı hikayesi

Bu kez çirkin olup zaman geçtikten karşı konulmaz bir karizmaya sahip olan erkeğin hikayesi ve ondan af dilemek için yapmayacağı şey, denemeyeceği yol kalmayan şımarık mutsuz bir genç kızın hikayesi Tatlı İntikam.

Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir. Ancak müstakbel damat Tolga, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin, aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Bütün bu olanların ardından görmüş geçirmiş bir kadın, Pelin’in mutlu olamama sebebinin, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey, Pelin’in bu ahın peşine düşmesiyle başlar…

Bir anda geçmişini sorgulamaya başlayan genç kızın karşısına, üniversite yıllarında ona aşık olan Tankut çıkar. Üniversitedeyken Pelin tarafından herkesin önünde kalbi kırılan ve aşağılanan Tankut, yaşadıkları yüzünden okulu bırakmak zorunda kalmış ve tüm hayatını değiştirmiştir. Yurt dışına gidip uzun yıllar orada yaşayan ve aşçı olan Tankut, Türkiye’ye bambaşka biri olarak döner ve kendi restoranını açar. Pelin ise Tankut’u bulup ondan özür dileyeceğini ve peşindeki bu kara büyüden kurtulacağını düşünmektedir. Ancak, işler Pelin’in sandığı kadar kolay olmayacaktır çünkü Tankut hiç de onun bıraktığı Tankut değildir. Tankut için de artık intikam zamanı gelmiştir.

Yapım : D Yapım

Yapımcı : Ayşe E. Durmaz

Drama Koordinatörü : Emel Sakarya Aksoy

Uygulayıcı Yapımcı : Ebru Sakal

Yönetmen : Barış Erçetin

Senaryo : Pınar Ordu, İlker Arslan

Görüntü Yönetmeni : Barış Işık

Sanat Yönetmeni : Aynur Topalak

Jenerik Müziği : Güliz Ayla

Müzik : Alp Yenier

Oyuncular : Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin), Furkan Andıç (Sinan), Can Nergis (Tolga), Zeyno Günenç (Süheyla), Ayşenil Şamlıoğlu (Meliha), Kerem Atabeyoğlu (Rıza), Hazal Türesan (Başak), Cemre Gümeli (Simay), Çağrı Çıtanak (Bülent), Seren Deniz Yalçın (Ceyda), Bülent Seyran (Necip), Elif Çakman (Havva), Emre Taşkıran (Hakan), Gürsu Gür (Zübeyir), Barış Gönenen (Serkan)

Tatlı İntikam 1. Bölüm Fragmanı- 1

Tatlı İntikam 1. Bölüm Fragmanı- 2

Tatlı İntikam 1. Bölüm Fragmanı- 3

Tatlı İntikam 1. Bölüm Fragmanı- 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu