M.Bey/ÖzelSosyal MedyaSurvıvor

Kurretulayn sevgilisi Survivor Semih’i Gizem’den kıskanıyor mu?

Ütopya yarışmasında başlayan büyük aşklarıyla yarışma boyunca inişli çıkışlı heyecanlar yaşayan Semih Öztürk ve Kurretulayn Matur Survivor serüveni boyunca da sevgilisini hiç yalnız bırakmadı. Özellikle fan sayfalarının büyük ilgisi odağında olan Kurretulayn Matur Ütopya’da kıskançlığı ile nam salmıştı. Birçok hayranı Kurretulayn’ın Semih’i Gizem’den kıskanıp kıskanmadığını sosyal medya üzerinden tartışıyor.

Semih her fırsatta aşkını haykırıyor. Adada yapayalnız kalan ve tek desteğini ada şartları içinde Gizem Kerimoğlu’ndan gören Semih Öztürk her fırsatta Kurretulayn’a olan aşkını haykırıyor. Son iletişim ödülünde de sevgilisine “Seni çok seviyorum Kurretülayn” diyerek görüntülü mesaj yollayan Semih Öztürk sevgilisine sadakatine asla gölge düşürmüyor.

Adalarda aşk dedikoduları dönüyor ama bu Semih ve Gizem Kerimoğlu için geçerli değil

Gizem Kerimoğlu ile Semih Öztürk iyi iki arkadaş olarak 90 günden beri Survivor mücadelesine devam ediyorlar. Semih Öztürk hayranları “REİS” diye hitap ettikleri Semih’e sırtını dönmediği için birleşme öncesi son konseyde Gizem Kerimoğlu için de oy kullandılar ve Gizem’i adada tutmayı başardılar. Hatta oylar bölündüğü için Semih’in 2. sıraya düştüğünü belirten hayranların bir kısmı ise; Gizem Kerimoğlu için artık asla oy atmayacaklarını, Semih’in adaya bireysel gelip şampiyon olarak ayrılacağını sık sık fan sayfalarında vurguluyorlar.

Kurretulayn Semih’e 6 bin kilometre öteden destek oluyor ve hayranlarına da sürekli Semih’in bireysel olduğunu hatırlatmaya devam ediyor. Survivor Semih hayranları da Kurretulayn için “YENGE” şeklinde hitap ediyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR