Yerli Dizi

Kurşun dizisinde flaş ekip değişikliği

Most Yapım imzasıyla Fox TV’de yayınlanan başrollerini Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu’nun paylaştıkları Kurşun dizisiyle ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Kurşun dizisinin senaristinde değişikliğe gidildi. Diziyi bundan böyle Ozan Aksungur ve ekibinin yazacağı haber veriliyor.

KURŞUN DİZİSİNİN SENARYO EKİBİ DEĞİŞTİ

tv100 sitesinin haberine göre; Kerem Deren, Çisil Hazal Tenim ve Ayberk Çınar’dan oluşan senaryo ekibinde değişikliğine gidildi. Murat Can Oğuz ve Burak Arlıer’in yönettiği dizinin senaryosunu Ozan Aksungur ve ekibi yazacak. Aksungur ve ekibi 6. bölümden itibaren diziyi devralacak.

Dizinin kadrosunda ayrıca Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Begüm Akkaya, Gülizar Irmak, Cem Kurtoğlu ve Şebnem Dilligil da rol alıyor.

KURŞUN DİZİSİNİN KONUSU

Hikaye İstanbul’un 1970’li yıllarında adalet arayan bir savcının ve kalemine güvenen genç bir gazetecinin mücadelesin anlatıyor. Orhan ve Leyla’nın aşkı 70’lerin renkli mahalle kültürü ve karanlık yer altı dünyası arasında savruluyor. İkili, adaletin peşinden koşarken bir ülkenin özgür, çılgın, umutlu gençliğinin kavgayla, siyasetle, aşkla ve müzikle büyüyüp kabadayılıktan mafyaya, rocktan arabeske, köylerden şehirlere, şehirlerden başka yeni bir ülkeye dönüşmesi konu ediliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu