ManşetYerli Dizi

KURT SEYİT VE ŞURA’YI FEDAKARLIK KURTARDI

Kurt Seyit ve Şura’da işlerin yolunda gitmemesi yapımci şirket Ay Yapım’ı harekete geçirdi. Dizide yurtdışı çekimlerinden dolayı maliyetlerin yüksek oluşu ayrıca Kıvanç Tatlıtuğ’un bölüm başı aldığı 70 bin liralık ücret bu reytinglerin karşılayabileceği bir maliyet olmaktan çıkınca Kurt Seyit ve Şura’nın ekran macerasına devam edebilmesi için yeni arayışlar kaçınılmaz oldu.

Bu amaçla Kıvanç Tatlıtuğ’un aldığı bölüm başı ücrette yüzde 30 luk bir indirime gidildiği haber veriliyor. Yeni sözleşmede Tatlıtuğ’un bölüm başı ücretinin 50 bin lira olacağı haber veriliyor.

Dizideki yenilikler bununla da sınırlı kalmayacağı Kıvanç Tatlıtuğ’un partneri durumundaki Farah Zeynep Abdullah’ın yerine başka bir ismin diziye dahil olabileceği bir seçeneğin de masada olduğu konuşuluyor.

Dizinin yayından kaldırılması dahil tüm seçeneklerin masaya yatırıldığı toplantı sonrası iki taraftan da özveri geldi. Tarafların kamuoyunda prestijinin sarsılması için anlaştığı iddia ediliyor.

Eğer bu özveri gösterilmemiş olsaydı Kurt Seyit ve Şura’nın yeni bölümlerinin çekilmesinin imkansıza yakın bir noktada olacağı iddia ediliyordu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu