Yerli Dizi

Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda yayınlanacak?

Ekranların en uzun soluklu fenomen dizisi ‘Kurtlar Vadisi’nin sezon finali henüz yapılmadan yeni yayın döneminde yine Kanal D’de ekrana geleceği bildirilmişti. Ancak Kurtlar Vadisi Pusu’nun Kanal D’de kalıp kalmayacağı ile ilgili ciddi bir krizin olduğu ortaya çıktı. Gelen son bilgiler yapım şirketi Pana Film’in Kanal D ile anlaşma yapamadığı yönünde.

İddiaya göre krizin sebebi hem parasal hem de yayın günü olmak üzere iki konuda düğümleniyor. Reytingler eskisi kadar yüksek olmadığı için karşılıklı talep edilen ücretlerin iki tarafı da memnun etmediği konuşuluyor.

VATAN HAİNİ DİZİSİNİN PERŞEMBE ISRARI

İkinci büyük sorun ise Kanal D’nin Halit Ergenç’in 1918 dönemini anlatan yeni projesi ‘Vatan Haini’ dizisini perşembe gününe almak istemesi. ‘Kurtlar Vadisi’ 13 yıldır “aynı gün aynı saat” sloganıyla yayında olduğu için Pana Film gün değişikliğine yanaşmadığı haber veriliyor.

KURTLAR VADİSİ PUSU KANAL DEĞİŞTİREBİLİR

Bu krizler aşılamadığı için de ‘Kurtlar Vadisi’nin  kanal değiştirmesinin gündeme gelebileceği öğrenildi. Dizinin eski kanalı Atv’ye geçmesine ise sektör imkansız gözüyle bakıyor. Bunun nedeni ise Atv’de ‘Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz’ın kanlı bıçaklı olduğu kardeşi Raci Şaşmaz’ın ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin olması.

Pana Film yeni bir kanalla mı anlaşacak yoksa Kanal D’nin şartlarını mı kabul edecekmi önümüzdeki günlerde belli olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu