Medya

KURTLAR VADİSİ FUTBOLU DA KURTARSIN!

kutlwr
Star gazetesinin  televizyon yazarı Asabi Adam, Kurtlar Vadisi’nin final yapmadan önce  futbola el atması gerektiğini yazdı. 

Kurtlar Vadisi mutlaka futbola da el atmalı.

Kurtlar Vadisi final demeden mutlaka futbola el atmalı… Zira bunca gerginliğin, rezaletin, olayın sebebini başka türlü anlama şansımız yok. Polis kalkanları altında korner atılamıyor. Bir takımı maç yapmaya gittiği şehirde panzerler ve özel tim korumak zorunda kalıyorsa, ya da futbol kulüplerinin maddi yapısının Ergenekon’la bağlantıları araştırılıyor. Spor acaba kara para aklama aracı haline mi geldi diye konuşuluyorsa yapacak birşey yok demektir. Senaryoya ben de biraz katkıda bulunayım: Mesela TFF Başkanı Yıldırım Demirören yeni yönetimini oluştururken listeye alınması istenenlerden gerçek Baron’a ulaşmak mümkün olsa. Bu ‘Baron’ hiç ekran önünde görünmeyen ama futbola dair kararları tek başına veren kişi olsa… Senaryo bu, fazlasıyla geliştirmek ve hatta doğruya yaklaşmak son derece kolay. Haydi Kurtlar Vadisi, bu memlekette arınma için böyle bir senaryo şart…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR