Magazin

“Kurtlar Vadisi Pusu başlıyor mu?” sorusunu Defne Samyeli cevapladı

Defne Samyeli’den beklenen son dakika açıklaması geldi… Önceki gün bir alışveriş merkezinde gazetecilerle karşılaşan Defne Samyeli, Kurtlar Vadisi Pusu’nun çekimlerinin yakında başlayacağının müjdesini bakın nasıl verdi? Kurtlar Vadisi Pusu başlıyor mu? Kurtlar Vadisi çekimleri için Defne Samyeli neler söyledi?

Defne Samyeli Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere takıldı. Gazeteciler ayağının tozuyla Amerika seyahatinden dönen ünlü oyuncu ve eski sunucu-manken Defne Samyeli’ye Kurtlar Vadisi Pusu ile ilgili sorular sordular. Samyeli gazetecilerin sorularını “Dizinin çekimlerine start verildiği zaman çalışmalara başlayacağız. Amerika’dan yeni döndüm oyunculuk dersleri alarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum” diyerek yakında çekimlerin başlayacağının müdjesini verdi.

Defne Samyeli kimdir? 

İstanbullu amiral babası Haluk ve otelcilik eğitimi almış Adana’nın Ramazanoğulları ailesinden gelen annesi Sendegül’ün ilk çocuğu olarak doğdu. Bir yıl sonra erkek kardeşi Suhan doğdu. 1991 yılında katıldığı güzellik yarışmasında üçüncü oldu. Daha sonra haberciliğe başlayan ve Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan Samyeli, Tuncay Özkan yönetimindeki Kanal D ana haber bülteninde haber sunuculuğu yapmıştır. Samyeli, Kanal D ana haber bülteninde farklı haber sunuş tarzıyla uluslararası 2 ödüle layık görülmüştür. Samyeli, Milliyet Gazetesi’nde köşe yazarlığı, ardından Show TV ana haber editörlüğü, sunuculuğu ve Güneş Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapmıştır. 2010 Mayıs ayından itibaren bir süre atv’de yayınlanan “Defne Her şey Bambaşka” isimli programı sunmuştur.  Milliyet Gazetesi’nde röportajlar gerçekleştirerek köşe yazarlığı yapan Defne Samyeli gazete ile 03 Ocak 2015’te yollarını ayırmıştır. Samyeli’nin 4 Temmuz 1994 tarihli “Tek Başına” isimli bir albümü de bulunmaktadır.

 

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR