Magazin

Kurtlar Vadisi Pusu, Beyaz TV ve 360 arasında krize neden oldu

Nihat Doğan, Beyaz TV ile 360 arasında krize neden oldu.  360’ta yayınlanan magazin programı ‘Aklınızda Kalmasın’ da Kurtlar Vadisi Pusu ile ilgili iddialarıyla gündeme gelen Nihat Doğan ile ilgili yapılan yorumlar iki kanal arasında kriz işaretleri verdi. Aklınızda Kalmasın’da geçmişte Nihat Doğan ile Melih Gökçek ve oğlu Osman Gökçek ile ilgili tartışmalar gündeme getirildi. Nihat Doğan krizi giderek daha da tırmanacağa benziyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yakın isimlerden biri olan Ethem Sancak’ın kanalı 360 TV’deki programda şarkıcı Nihat Doğan’ın “FETÖ’nün magazin imamı” olduğu öne sürüldü.

360 TV’de yayımlanan ‘Aklınızda Kalmasın’ programında Nihat Doğan’ın kanaldaki Kurtlar Vadisi dizisini eleştirdiğine dikkat çekilerek Doğan’ın dizinin yapımcılarına yönelik FETÖ’cü suçlaması yönelttiği ifade edildi.  Ayrıca programda Nihat Doğan’ın “FETÖ’nün magazin imamı” olduğu iddiası ortaya atıldı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek ve oğlu Osman Gökçek’in kanalı Beyaz TV’de “yorumcu” olduğuna dikkat çekilen Nihat Doğan’ın daha önce Gökçeklerle sosyal medyada ve televizyon kanallarındaki tartışmalarına atıf yapıldı.

Fethullah Gülen’in konuşmalarını ezberlediği gündeme gelen Nihat Doğan’ın bu görüntülerine de yer verildi.

Gülen’i 17-25 Aralık’tan sonra da destekleyen Twitter mesajlarının olduğuna dikkat çekilen haberde, Nihat Doğan’ın “FETÖ’nün magazin imamı” olduğu öne sürülmesi dikkat çekti.

Ayrıca, olayın KVP dizisinin 360’ta yayınlanmaya başlamasının hemen öncesinde gündeme gelmesinde zamanlamanın manidarlığına dikkat çekildi.

İşte, Aklınızda Kalmasın adlı programda yaşananlar:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu