Dizi TV

Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda yayınlanacak sorusu merak ediliyor!

Bugüne kadar birçok büyük kanalda yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu’nun ne zaman başlayacağı şimdiden izleyicileri tarafından merak edilmeye başlandı. Diziyle ilgili en çok merak edilen konular arasında Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda yayınlanacak sorusu yer aldı. Pana Film’in dizinin Kanal D’de yayınlanmayacağını açıklaması izleyicileri şaşırttı.

13 yıldır ekranların fenomen dizisi olmayı başaran Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezonda hangi kanalda yayınlanacağına dair kulislerde konuşulmaya başladı. Dizinin önce Kanal D’de yayınlanmayacağının açıklanması merakları daha da arttırdı. Kurtlar Vadisi Pusu’nun Show TV’de yayınlanacağı iddiası ortaya atılsa da Pana Film’in bu konuyla ilgili açıklama yapmaması iddiaları netleştirmedi.

KURTLAR VADİSİ PUSU HANGİ KANALDA YAYINLANACAK

Konuyla ilgili medya kulislerinde dolaşan iddiaya göre Kurtlar Vadisi Pusu, önümüzdeki sezon yeniden Show TV ekranlarında iddia edildi. Fakat Pana Film henüz bu konuya ilişkin bir açıklamada bulunmadı.

KURTLAR VADİSİ PUSU’NUN YENİ SEZONUNDA HANGİ YENİ OYUNCULAR OLACAK?

Geçtiğimiz günlerde oyuncuğa veda ettiğini açıklayan M.Akif Alakurt’un adı Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezonunda geçiyor. Dizi sektörüne kırgınlığı olan ve oyunculuğu bıraktığını açıklayan Alakurt’un ikna edilmeye çalışıldığı bildirildi. Alakurt ile anlaşma sağlanıp sağlanmadığı henüz bilinmiyor.

Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezonunda oyuncu kadrosunda olabilecek diğer adı geçen oyuncular; Fikret Kuşkan, Kanbolat Görkem Arslan, Uğur Pektaş, Nebahat Çehre, Vatan Şaşmaz, Hakan Ural ve Tolga Güleç.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı