ManşetYerli Dizi

Kurtlar Vadisi Pusu’da Polat’ın yerine Yusuf gelir mi?

Sabah gazetesi TV yazarı Yüksel Aytuğ, Kurtlar Vadisi Pusu’yu yazdı. Aytuü, “Polat gider Yusuf gelir mi?” başlığı ile kaleme aldığı yazıda bir konuda dizinin patronajını uyarmayı ihmal etmedi. İşte, Yüksel Aytuğ’un Kurtlar Vadisi Pusu’nun yapım şirketi Pana Filmi uyardığı o yazı:

 

Polat gider Yusuf gelir mi?

Kurtlar Vadisi izleyicilerinin kafasını sıkça meşgul etmeye başladı. Acaba yıllardır Polat Alemdar karakterini canlandıran Necati Şaşmaz emekli olup yerini daha sonradan oğlu olduğunu öğreneceği Yusuf Kuzuzade’ye mi bırakacak?

Peşinen söyleyeyim; eğer Vadi yapımcılarının böyle bir niyetleri varsa, kendi iplerini çekerler. Zira Polat’ın olmadığı Vadi’yi kimse izlemez. Bence bu soru çengelini izleyicinin kafasına asıp yeni sezonu merakla bekletecekler, hepsi o kadar…

10 yılı aşkın süredir izleyenler biliyor; Polat’ın aslında Mehmet Karahanlı’nın oğlu olduğu ortaya çıkmış, bunun üzerine Karahanlı, örgüt tarafından hançerlenerek öldürülmüştü.

Şimdi de Yusuf’u, babası Polat’ı öldürmesi için kuruyorlar.

Meğer zamanında Polat’ın spermini gizlice alıp Zeynep’e aşılamışlar.

Bu durumda, Yusuf; Zeynep ile Polat’ın oğlu.

Zeynep, Elif’in üvey annesi. Elif ile Yusuf aslında kardeş. Polat’ın kız kardeşi Safiye, Yusuf’un halası ve Zeynep ile Safiye görümce…

Son günlerde her diziye musallat olan soy sop karışıklığı, Vadi’ye de bulaşmış görünüyor.

Devamı için:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu