Magazin

Kurtlar Vadisi Pusu’nun Amerikalı Üstad’ı Umut Demirdelen hayatını kaybetti

Bugüne kadar önemli projelerde rol alan 67 yaşındaki usta oyuncu Umut Demirdelen hayatını kaybetti. Akciğerindeki kronik rahatsızlığın tekrar nüksetmesinden dolayı yoğun bakıma alınan usta oyuncunun koronavirüs testleri negatif çıkmıştı.

Akciğerindeki kronik rahatsızlığın tekrar nüksetmesinden dolayı yoğun bakıma alınan Devlet Tiyatroları’nın usta oyuncu Umut Demirdelen hayatını kaybetti.

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayata gözlerini yuman 67 yaşındaki oyuncu Umut Demirdelen’in coronavirüs testinin negatif olduğu belirtildi.

Umut Demirdelen kimdir?

Umut Demirdelen 18 Ocak 1953 Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur.

‘Şehnaz Tango’, ‘Üvey Baba’ gibi dizilerde rol alan Devlet Tiyatrosu oyuncusu Umut Demirdelen, iki sezondur rol aldığı ‘Kurtlar Vadisi: Pusu’ dizisiyle bir anda geniş bir hayran kitlesine sahip oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu