Yerli Dizi

Kurtlar Vadisi Pusu’nun sevenleri isyanda… İşte, Kurtlar Vadisi Pusu’nun yayınlanacağı tarih?

Kurtlar Vadisi Pusu’dan gelen son haberler dizinin müdavimlerini üzmeye devam ediyor. Yeni sezonun başlamasına ramak kala Kurtlar Vadisi Pusu’nun ekranlarda olamayacağı kesinleşti. Peki, dizi ile izleyicisinin bu bekleyişi ne kadar sürecek? Medyabey’e gelen kulis haberler bu bekleme süresinin ne kadar olacağını ortaya koydu. Pana Film yetkililerinin kanallarla yaptıkları görüşmeler şu ana kadar beklenen sonucu vermedi. İşte, Kurtlar Vadisi Pusu ile yeni detaylar haberimizde..

KURTLAR VADİSİ PUSU EN ERKEN OCAK’TA

Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarına bir iyi bir de kötü haberimiz var. Evet, çoğunuzun bildiği gibi Kurtlar Vadisi Pusu son anda flaş bir gelişme yaşanmazsa ekranlarda olmayacak. Peki dizinin hayranlarının bu bekleyişi tüm sezon devam edecek mi? Bu sorunun cevabı “hayır” etmeyecek. Dizinin büyük bir olasılıkla Ocak ayında ekranda olması bekleniyor. Bu yüzden Pana Film’in tüm hazırlığını Ocak ayını esas alarak sürdürdüğü belirtiliyor.

Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda yayınlanacak? sorusunun cevabına gelince…Fenomen diziyi yayınlamaya en yakın kanalın Show TV olduğu konuşuluyor. Show TV’nin yeni dizi projelerinin reyting performansına bakarak tekrar Pana Film ile masaya oturabileceğine kuvvetle muhtemel gözüyle bakılıyor.

KURTLAR VADİSİ PUSU İZLEYİCİSİNİN İSYANI

Bu sezon dizilerini ekranda göremeyen KVP izleyicisinin hayal kırıklığı giderek derinleşti. Dizinin müdavimleri şimdilik Kurtlar Vadisi Darbe filmiyle kendilerini avutuyorlar.

Medyabey’e gelen duyumlar geçtiğimiz hafta bir grup KVP izleyicisinin Pana Film’in önünde eylem yaptığı yönünde…Seslerini duyurmaya çalışan dizinin izleyicilerinden oluşan kalabalık bir grubun Pana Film’in önünde eylem yaparak en kısa sürede dizilerini ekranlarda görmek istediklerini dile getirdikleri iddia ediliyor.

Nurdan Düz Burgucu/MEDYABEY

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu