M.Bey/Özel

Kurtlar Vadisi Pusu’nun kadrosuna hangi oyuncuların katılması düşünülüyor?

Adım adım yeni sezon yaklaşırken ekranların en uzun dizi film projesi Kurtlar Vadisi Pusu ile ilgili merak eden sorular bir bir cevaplarını buluyor. Kurtlar Vadisi Pusu ile ilgili merak edilen konuların başında dizinin yeni sezonda hangi kanalda yayınlanacağı sorusu geliyor. Öte yandan bazı oyuncularla yolların ayrılacağı ve yeni sezonda önemli isimlerin Kurtlar Vadisi Pusu’nun kadrosuna dahil olacağı konuşuluyor. İşte, Kurtlar Vadisi Pusu ile ilgili merak edilen o sorular ve cevapları…

KURTLAR VADİSİ YENİ SEZONDA SHOW TV’DE OLACAK

En önemli soru dizinin hangi kanalda yayınlanacağı ile ilgiliydi. Medyabey’e gelen duyumlar Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezonda yayınlanacağı adres olarak Show TV’yi işaret ediyor. Sevilen ve ilgiyle izlenen dizinim yeni sezonda KanalD’de yayınlanmayacağı kesinlik kazanmıştı. Son anda bir değişiklik olmazsa Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni kanalı Show TV olacak.

Pana Film’in kanal yönetimi ile yaptığı görüşmelerin olumlu geçtiği ve anlaşmanın eli kulağında olduğu kulislerden sızan haberler arasında.

Öte yandan Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezonunda önemli değişiklikler yaşanacağı da konuşuluyor. En önemli değişikliğin oyuncu kadrosunda yaşanacağı konuşuluyor. Pana Film’in çok önemli ve başarılı oyuncularla görüşme halinde olduğu yakın zamanda bu isimleri kamuoyuyla paylaşacağı haber veriliyor.

KURTLA VADİSİ PUSU’NUN YENİ SEZONUNDA HANGİ YENİ OYUNCULAR OLACAK?

Peki, o önemli oyuncular kimler?

Geçtiğimiz günlerde oyuncuğa veda ettiğini açıklayan M.Akif Alakurt’un adı Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezonunda geçiyor. Dizi sektörüne kırgınlığı olan ve oyunculuğu bıraktığını açıklayan Alakurt’un ikna edilmeye çalışıldığı bildirildi. Alakurt ile anlaşma sağlanıp sağlanmadığı henüz bilinmiyor.

Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezonunda oyuncu kadrosunda olabilecek diğer adı geçen oyuncular; Fikret Kuşkan, Kanbolat Görkem Arslan, Uğur Pektaş, Nebahat Çehre, Vatan Şaşmaz, Hakan Ural ve Tolga Güleç.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu