Televizyon

“Kurtlar Vadisi Vatan” filmi ilk kez TV ekranında

Pana Film’in yapımcılığında çekilen Necati Şaşmaz’ın başrolde yer aldığı Kurtlar Vadisi Vatan filmi TRT1’de ekrana gelecek. İlk defa TV kanalında yayınlanacak olan film 2017 yılının Eylül ayında vizyona girmişti. Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Alper Erze, Murat Koca’nın senaryo ekibinde yer aldığı filmde ünlü oyuncu Sinem Öztürk, Necati Şaşmaz’a başrolde eşlik ediyor.

TRT1’DE YAYINLANACAK

Kurtlar Vadisi Vatan filmi, 20 Mart Salı akşamı saat 20:00’de TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşacak. Filmin yönetmenliğini deneyimli isim Serdar Akar üstlenmişti.

Polat Alemdar karakteri ile yeniden sevenleri buluşmaya hazırlanan Necati Şaşmaz’ın başrolünde olduğu filmin oyuncu kadrosunda Sinem Uslu, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak ve Nezih Işıtan bulunuyor.

Yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın yaptığı Kurtlar Vadisi Vatan filminde, 15 Temmuz gecesi yaşananlar ve olayların perde arkası konu ediliyor.

KURTLAR VADİSİ VATAN’IN KONUSU

Kuzey Irak’ta operasyon yapan Polat Alemdar ve ekibini bir sürpriz beklemektedir. Ele geçirilen Türkiye haritasında askeri birlikler ve özel harekât merkezleri gibi stratejik önemi olan onlarca hedefin yanı sıra sınırdaki bir nokta da işaretlenmiştir: Yalavuz… Asırlardır Türkün toprağını işgal etmek için fırsat bekleyen düşman, koca bir orduyla sınırımıza dayanmış, darbeden gelecek haberi beklemektedirler. Polat Alemdar ve ekibi, Türk Milleti ile birlikte içerideki ve dışarıdaki düşmanlara karşı zorlu bir mücadele verecektir.

İşte, Kurtlar Vadisi Vatan’ın fragmanı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu