Yerli Dizi

KURTLAR VADİSİ YILLARDIR İLLUMİNATİ’YLE SAVAŞIYORMUŞ!

Kurtlar Vadisi kafaları karıştırdı!
Daha önce de ‘İlluminati’ye göndermeler yaptığı iddia edilen Kurtlar Vadisi’nde kafa karıştıran sahneler dün geceye damga vurdu.

Kurtlar Vadisi’nin dün akşam yayınlanan bölümünden 2 kare Facebook’ta olay yarattı.Gizli Dünya Devleti adlı Facebook grubunun iddiasına göre Kurtlar Vadisi senelerdir gizliden gizliye İlluminati örgütüyle savaşıyor.

kurtlar-vadisi-illuminati-2

kurtlar-vadisi-illuminati

Ekrana gelen son bölümde dizide İlluminati’nin simgelerinden biri sayılan, 14. yüzyılın başlarında Katolik Kilisesi tarafından aforoz edilen ve tapınakçıların taptığı iddia edilen Baphomet’in heykeline yer verildi. Bir başka sahnede ise ‘1 dolar’ın içindeki piramite vurgu yapıldı. Piramitin de, İlluminati’yi temsil ettiği zannediliyor.

Modern İlluminati; zihin kontrolü uyguladığı iddia edilen, hükümetleri ve kuruluşları ele geçirerek Yeni Dünya Düzeni’ni sağlamak amacıyla hareket ettiği öne sürülen, monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi amaçlayan ancak faaliyeti ve varlığı kanıtlanamamış bir yapılanma…

Aktuel.com.tr

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu