Yerli Dizi

Kuruluş Osman Pakistan’da zirveye yerleşti

ATVnin yüksek reytingleriyle dikkat çeken ve milyonları ekrana kilitleyen dizileri, yabancı izleyicilerin de ilgi alanında. Sevilen diziler, uluslararası televizyonlar ve platformlar aracılığıyla da milyonlarca izleyiciyle buluşuyor. Bu dizilerden Kuruluş Osman, Pakistan'da rakiplerini geçerek 1. sıraya yükseldi.

KURULUŞ OSMAN’IN PAKİSTAN BAŞARISI

Bugüne kadar dünyanın birçok ülkesine satılan ve yayınladığı ülkelerde reytingleri alt üst eden ‘Kuruluş Osman’, Pakistan’da televizyon ekranlarının en çok izlenen yapımı olmayı başardı. Pakistan’da ülkenin bir numaralı kanalı Geo Entertainment’ta seyirciyle buluşan ve hafta içi her gün yayınlanan ‘Kuruluş Osman’, reytinglerde tüm rakiplerini geride bırakarak birinci sıraya yerleşti.

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, ATV ekranlarında çarşamba akşamları izleyiciyle buluşmaya devam edecek.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu