Yerli Dizi

Kuruluş Osman’a dönen Bamsı yeni imajıyla şaşırttı

ATV’de yayınlanan sevilen dizi Kuruluş Osman’da Nurettin Sönmez’in canlandırdığı Bamsı sevinci… Bamsı’nın Kuruluş Osman’a geri dönmesi izleyicileri sevindirdi. Diriliş Ertuğrul dizisinden bu yana Bamsı Beyrek karakteriyle efsaneler arasına giren Nurettin Sönmez uzun saçlı imajında değişikliğe gitti.Bamsı’nın yeni imajı izleyenlerin çoğunluğundan iyi not aldı.

Yeni sezonda kısa saçlı bir imaj tercih eden oyuncu Bamsı Bey ile yine gönüllere taht kuran isimlerden oldu. Yeni sezonun başlamasıyla beklenen isimlerden olan Nurettin Sönmez’in hayat verdiği Bamsı Bey karakterinin geri dönmesi hem oba halkını hem de eski dostu, beyi ve Kayı obasının lideri Ertuğrul Bey’i de çok sevindirecek.

durumdayken desteğe geldi. Nurettin Sönmez geçen sezondaki uzun saçlı imajını değiştirdi. Yeni bölümde imajıyla çok konuşulacak oyuncunun canlandırdığı Bamsı Bey karakterinin obaya dönmesi dengeleri değiştirecek.

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

“Beni hayal kırıklığına uğrattın Osman!”

Ertuğrul Bey’in Geyhatu’ya elçi gitme görevini Savcı Bey’e vermesi ile hayal kırıklığına uğrayan Osman Bey, babasının sözünü dinlemeyerek ağabeyinin peşine takılır.

Dündar Bey’i Nikola ile anlaşma yapmakla görevlendiren Ertuğrul Bey, bu anlaşma ile obanın iki ateş arasında kalmasının önüne geçmek istemektedir ancak Nikola ve Flatyos, kurdukları tuzakla ve anlaşmadaki ‘kısasa kısas’ maddesini kullanarak Göktuğ’u zindana atar.

Bamsı Bey’ın dönüşü ise Nikola ve Flatyos’un planlarına darbe vuracaktır. Osman Bey, kendisine kurulan oyunları bozmanın hayallerini kurmaktadır.

Göktuğ, zindandan kurtulabilecek mi? Bamsı Bey’in dönüşü Kayı Obası’nda dengeleri nasıl değiştirecek? Ertuğrul Bey’in Osman Bey’e olan tavrının sebebi ne? Savcı Bey, Geyhatu’yu ikna edebilecek mi? Yavlak Arslan’ın planına kim engel olacak?

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu