Yerli Dizi

Kuruluş Osman’da tepki alan Yavlak Arslan karakteriyle ilgili yapımcıdan açıklama

Atv ekranlarında yayınlanan yapımını Bozdağ Film’in üstlendiği, ‘Kuruluş Osman’ dizisi, ikinci sezonda hikayeye dahil olan ve Umut Karadağ’ın canlandırdığı Yavlak Arslan karakteri ile tartışmalara yol açtı.

‘Kuruluş Osman’ dizisi, ikinci sezonda hikayeye dahil olan ve Umut Karadağ’ın canlandırdığı Yavlak Arslan karakteri tartışmalara yol açtı. Cevap dizinin yapımcusu Mehmet Bozdağ’dan geldi.

Kastamonulular, tarihi bir karakter olan Yavlak Arslan’ın senaryo gereği ilk bölümlerdeki halinden duydukları rahatsızlığı sosyal medyada düzenledikleri kampanya ile dile getirdiler.

‘SEYİRCİMİZ GELECEK BÖLÜMLERİ BEKLESİN’

Dizinin yapımcısı ve senaristi Mehmet Bozdağ, konuyla ilgili düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi:

“Bu durum bize bir kez daha gösterdi ki ‘Kuruluş Osman’ dizisi ülkede gündem oluşturmaya devam edecek.

Bu noktadan hareketle başta Kastamonulular olmak üzere bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan seyircilerimize dizimizin ilerleyen bölümlerini takip etmelerini ve Yavlak Arslan ile Osman Bey’in arasında geçecek olayların ardından bu konudaki fikirlerinin tamamen değişeceğini söylemeyi borç biliyorum.

İlerleyen bölümlerde Yavlak Arslan tarihteki gibi bir kahramana dönüşecektir; gelecek bölümlerin heyecanını azaltmamak adına şimdilik söyleyeceklerimiz bu kadar diyerek, tüm seyircilerimize göstermiş oldukları ilgiden dolayı tüm ekip arkadaşlarım adına bir kez daha teşekkür ediyorum.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu