Yerli Dizi

Kuruluş Osman’ın oyuncu kadrosuna Söz dizisinden sürpriz transfer

ATV’nin sezona beklenildiği gibi iddialı başlayan dizisi Kuruluş Osman ilk bölümü ile reytinglere adeta damgasını vurdu. Osmanlının kuruluşunu anlatan dizi, ilk bölümüyle seyirciden tam not aldı. Kuruluş Osman’ın 2. bölüm fragmanındaki bir detay ise izleyenlerin dikkatlerinden kaçmadı. En son Star TV’deki Söz dizisinde rol alan başarılı oyuncu Eren Vurdem Kuruluş Osman’ın oyuncu kadrosunda.

KURULUŞ OSMAN’DA “KONUR ALP”İ CANLANDIRACAK

ATV’de 1. bölümü ile fırtınalar estiren, çarşamba günü reyting listelerinin zirvesine açık ara yerleşen dizi Kuruluş Osman, seyirciden tam not aldı. Osmanlı Devleti’nin kuruluşunu konu alan ve Diriliş Ertuğrul’un devamı olan dizinin oyuncu kadrosu da büyük beğeni topladı.

Rakiplerinin büyük bir farkla sollayan dizi Kuruluş Osman’ın 2. bölüm fragmanları yayınlandı. 27 Kasım Çarşamba günü yeni bölümü yayınlanacak olan dizinin bir sahnesinde görünen isim seyirciyi heyecanlandırmaya yetti.

SÖZ DİZİSİNDE BAŞÇAVUŞ ATEŞ ACAR’I OYNAMIŞTI

Dizinin 2. bölümden itibaren Söz dizisinde “Başçavuş Ateş Acar” karakteri ile büyük alkış toplayan başarılı oyuncu Eren Vurdem diziye Konur Alp karakteriyle katılıyor.

Kuruluş Osman dizisine Söz'den flaş transfer! Olay isim kadroya girdi! - Sayfa 3

Ateş karakteri ile akıllara kazınan oyuncu Eren Vurdem Kuruluş Osman’da Osman Gazi’nin yanında olan savaşçılardan birine hayat verecek. İlerleyen bölümlerde Vurdem, dizinin kilit karakterlerinden biri olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu